Keystone logo
Fudan University, Fanhai International School of Finance

Fudan University, Fanhai International School of Finance

Fudan University, Fanhai International School of Finance

Úvod

Fanhai International School of Finance, Fudan University (FISF) je obchodní škola založená v souladu s modelem řízení a standardy předních světových obchodních škol se zaměřením na špičkové finanční vzdělávání talentů a finanční think-tank výzkum. Škola byla založena na konci roku 2016 a oficiálně se otevřela v červnu 2017, přičemž hlavní fakultní tým složený z vynikajících učenců přijatých z celého světa.

FISF chce v příštích 5 až 8 letech vystoupit do ligy světových obchodních škol s globálním a domácím vlivem. Za tímto účelem se škola zavázala vzdělávat budoucí vedoucí prostřednictvím inovativní pedagogiky, která je nejlepší ve své třídě. Je také odhodlán podpořit špičkový výzkum, který posílí naše chápání čínské a mezinárodní ekonomiky a bude informovat o rozhodování ve veřejném i soukromém sektoru.

Skvělá škola potřebuje skvělé lidi. To je důvod, proč FISF buduje základní fakultu více než 80 světově uznávaných učenců jako tenured a nazývaných profesory, všichni s prokázanými výsledky ve výzkumu a výuce. Přidá se k nim tým klinických profesorů, kteří zastávají klíčové pozice v mezinárodních organizacích, vládních agenturách a úspěšných podnicích, aby doplnili výuku ve třídě svými bohatými zkušenostmi z reálného světa.

Otevřené kurzy a interní vzdělávací kurzy The Executive Education Program (EE) jsou nyní v plném provozu. Program Elite Master of Finance Program (EMF) zapsal svou první kohortu studentů v září 2018. V září 2019 přivítá první várku studentů program Finance MBA (FMBA) a Finance EMBA Program (FEMBA). Kromě toho bude v blízké budoucnosti zahájen program Finance DBA, doktorský program v oblasti financí, bakalářský program a společný studijní program.

Mezi všemi programy budou osnovy programů EMF a FMBA zahrnovat jak teoretická studia, tak zážitkové učení, které studentům pomůže navázat spojení s předními mezinárodními a domácími finančními institucemi, podniky a vládou. Kromě toho mají studenti také přístup k možnostem stáží ve společnostech, pro které pracují naši výkonní studenti Finance DBA, FEMBA a EE.

Kromě vynikajících fakultních a světových programů je strategická výhoda FISF ještě posílena dvěma privilegovanými lokalitami kampusu-jedním na stoleté univerzitě Fudan v okrese Yangpu, druhým v nově vyvinuté pilotní zóně finančních inovací na Bund, která poskytuje pohodlné přístup k profesionálům pracujícím ve městě.

Se silnou podporou klíčových zúčastněných stran a závazkem akademické excelence se FISF snaží stát se jednou z předních světových obchodních škol pro finance, které slouží podnikatelským komunitám v Číně i mimo ni.

Místa

 • Yangpu District

  Han Dan Lu,220, , Yangpu District

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky