Keystone logo
Free University Of Tbilisi

Free University Of Tbilisi

Free University Of Tbilisi

Úvod

Svobodná univerzita je jedním z lídrů v oblasti vzdělávání v Gruzii. Univerzita vyniká vysokou kvalitou vzdělání, moderním studijním prostředím a vysokou úrovní zaměstnání absolventů. Free University Of Tbilisi je nestátní vysokoškolská instituce založená neziskovou charitativní organizací Knowledge Fund.

Univerzita provozuje 8 škol a 16 programů. V rámci Free University Of Tbilisi existuje také 6 výzkumných ústavů a center a mnoho nestudijních programů s otevřeným zápisem.

Podle průměrného skóre uchazečů se Free University trvale umístila na prvním místě v žebříčku. Free University Of Tbilisi je vysokoškolská instituce zaměřená na studenty a jejich úspěch; je to instituce s nejvyšší reputací a je lídrem gruzínského vysokoškolského vzdělávání.

Na všech třech úrovních terciárního vzdělávání jsou bezplatné univerzitní programy založeny na principech liberálního vzdělávání, rozvíjení kreativního a kritického myšlení a praktických dovedností studentů.

Posláním Svobodné univerzity na vysokoškolské, magisterské a doktorské úrovni je vytvořit nejlepší prostředí pro učení, výuku a výzkum v Gruzii a zpřístupnit toto prostředí vynikajícím mladým lidem; umožnit studentům rozvíjet jejich hodnoty založené na svobodném a kritickém myšlení, aby se dokázali orientovat a přizpůsobit různým prostředím, činit důležitá rozhodnutí a kreativně přistupovat k výzvám, které moderní a rychle se měnící svět nabízí; poskytovat výuku a učení v gruzínštině s cílem usnadnit rozvoj gruzínského jazyka jako vědeckého a komunikačního jazyka; zaměřit se na zájmy studentů a jejich budoucí úspěch.

Místa

  • Tbilisi

    დავით აღმაშენებლის ხეივანი,#240, 0159, Tbilisi

    Otázky