Keystone logo
Fraunhofer Academy

Fraunhofer Academy

Fraunhofer Academy

Úvod

Fraunhofer Academy je specializovaným poskytovatelem dalšího vzdělávání a školení na částečný úvazek pro zaměstnance společnosti FRAUNHOFER Fraunhofer Academy nabízí specialistům a manažerům vynikající studijní kurzy, certifikační kurzy a semináře založené na výzkumných aktivitách FRAUNHOFER ve spolupráci s vybranými a prestižními partnerskými univerzitami.

FRAUNHOFER vzdělávání a další vzdělávání – přístup FRAUNHOFER

Naučit se zacházet s novými technologiemi a novými technikami je nezbytnou součástí inovačního procesu. Fraunhofer Academy chápe, že k nasměrování inovativního potenciálu výzkumných zjištění do každodenního provozu společnosti jsou zapotřebí skutečné odborné znalosti. Fraunhofer Academy spolupracuje s prestižními partnery, aby zajistila, že specialisté a manažeři budou mít kvalifikaci, kterou potřebují. Založena společností FRAUNHOFER -Gesellschaft za účelem poskytování školení na částečný úvazek, nabízí specialistům a manažerům jedinečnou příležitost přenést znalosti z FRAUNHOFER přímo do jejich vlastní společnosti. V této souvislosti přebírají „generátoři znalostí“ další roli „komunikátorů znalostí“. Kromě akademických dokladů nabízí Akademie také kurzy s odbornými certifikáty jako druhou hlavní součást svého celkového školícího programu. Ty transformují současné požadavky průmyslu na moderní výrobní procesy do praktických školicích kurzů. S rostoucí důležitostí certifikace, odborného ověřování v klíčových průmyslových odvětvích roste i poptávka po uznávaných kvalifikacích na částečný úvazek v sektoru pokročilého vzdělávání. Třetí složkou vzdělávacího programu Akademie jsou semináře pořádané po dobu dvou nebo více dnů, které poskytují praktické know-how založené na důkazech, které lze přímo aplikovat na vaši každodenní práci.

9998_Master-Online-Photovoltaics.jpg

Naše kurzy jsou rozděleny do pěti tematických okruhů:

 • Technologie a inovace
 • Energie a udržitelnost
 • Logistika a výroba
 • Výrobní a zkušební technologie
 • Informace a komunikace

Partnerské univerzity a další školicí partnerství a společné vzdělávací podniky provozované Fraunhofer Academy

Fraunhofer Academy ve vzdělávání a školení Fraunhofer Academy spolupracuje jak s prestižními vzdělávacími institucemi, tak s iniciativami v oblasti obchodu a politiky, jejichž cílem je propagovat a podporovat další vzdělávání a odbornou přípravu v Německu. Fraunhofer Academy ‚s partnerskými univerzitami a instituty Fraunhofer Academy nabízejí vynikající další vzdělávání a možnosti odborné přípravy pro odborníky a manažery na základě výzkumných aktivit FRAUNHOFER instituty ve spolupráci s vybranými, renomovanými partnerskými univerzitami. FRAUNHOFER je největší evropská výzkumná organizace zaměřená na aplikace. Naše výzkumné úsilí je zaměřeno výhradně na potřeby lidí: zdraví, bezpečnost, komunikaci, energii a životní prostředí. Výsledkem je, že práce našich výzkumníků a vývojářů má významný dopad na životy lidí. Jsme kreativní. Tvoříme technologii. Navrhujeme produkty. Zdokonalujeme metody a techniky. Otevíráme nové obzory. Stručně řečeno, kujeme budoucnost.

Místa

 • Munich

  Hansastraße 27c, 80686, Munich

  • Kassel

   Kassel, Německo

   Otázky