Keystone logo
Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

Úvod

Frankfurt School of Finance & Management je obchodní škola vedená výzkumem a akreditovaná AACSB, EQUIS a AMBA, která pokrývá všechny aspekty obchodu, managementu, bankovnictví a financí. Působivé portfolio služeb – od studijních kurzů po programy vzdělávání vedoucích pracovníků, od výzkumných projektů po poradenství – znamená, že Frankfurt School působí jako poradce, katalyzátor a vzdělávací partner pro společnosti a organizace, pro jednotlivce nastupující novou kariéru a pro zkušené manažery . Jako centrum intelektuální a praktické činnosti formuluje obchodní škola progresivní řešení pro světy obchodu, financí a managementu, kde se agendy a problémy neustále mění.

Nabízíme špičkové studijní kurzy a možnosti dalšího vzdělávání v sedmi různých programových divizích. Provozujeme čtyři specializovaná výzkumná centra a provozujeme řadu mezinárodních konzultačních projektů. Veškerá vzdělávací, výzkumná a poradenská činnost je zaměřena na finance a management. Financemi rozumíme mezifunkční finanční aktivity u všech společností, které se zabývají finančním řízením. A pod pojmem management máme na mysli klasické firemní vedení, kdy manažeři nasazují zaměstnance a zdroje tak, aby byly cíle společnosti splněny co nejefektivněji.

Frankfurt School oddělení Finance & Management vzniklo ve finančním sektoru, ale dnes se naše služby těší rostoucímu uznání i v jiných obchodních sektorech. V budoucnu budeme pokračovat v rozšiřování našich národních a mezinárodních sítí s obchodní komunitou.

Mezinárodní programy

Dnešní manažeři čelí velkým výzvám na extrémně diverzifikovaných a dynamických trzích, rostoucí globální konkurenci a stále více soběstačným zákazníkům a dodavatelům.

V tak složitém podnikatelském prostředí přežívají organizace, které mají dobře vyvinuté strategie a vysoce kvalifikované manažery. Programy vzdělávání vedoucích pracovníků mohou vedoucím pracovníkům pomoci zdokonalit jejich vůdčí a manažerské dovednosti, poskytnout jim příležitost učit se z osvědčených postupů a vytvořit síť kolegů s některými z nejúspěšnějších lídrů a společností z celého světa.

Frankfurt School of Finance & Management má 50 let zkušeností se vzděláváním vedoucích pracovníků a zaměstnanců. Nabízíme řadu vzdělávacích programů pro vedoucí pracovníky a další přizpůsobená školení navržená tak, aby zajistila, že vedoucí pracovníci budou schopni splnit požadavky dnešního náročného trhu.

Naše portfolio

Naše vzdělávací programy zahrnují výuku ve třídě s vysoce kvalifikovanými a zkušenými učiteli, samostudium, školení na internetu a doučování, stejně jako mezinárodně uznávané zkoušky a certifikace.

Frankfurt School nabízí širokou škálu témat v oblasti bankovnictví a financí, obecného managementu a vedení. Klienti těží z odborných znalostí a výukových zkušeností našich téměř 3 000 vedlejších fakult a odborníků, kteří poskytují přednášky a vzdělávací materiály v němčině, angličtině, francouzštině, španělštině a ruštině.

Poskytujeme vzdělávání vedoucích pracovníků na všech úrovních, od juniorů až po vrcholové manažery, včetně vzdělávání vedoucích pracovníků na úrovni představenstva, v celé řadě společností nebo institucí z oblasti financí a dalších odvětví.

Zejména v oblasti přizpůsobených vzdělávacích programů pro vedoucí pracovníky nabízí Frankfurt School širokou škálu služeb:

 • analýza školicích potřeb
 • návrh vzdělávacího programu na míru
 • zakázková výroba seminárních materiálů a studijních knih
 • e-learningové platformy a webová správa školicích programů jménem našich zákazníků

magisterské programy

Když jste položili základy pro úspěšnou kariéru s bakalářským titulem, dalším krokem je rozšířit své znalosti a vybudovat své dovednosti. Na Frankfurt School of Finance & Management se můžete zapojit do magisterského programu v kterékoli ze sedmi specializovaných divizí – každá vám nabízí důkladnou přípravu na budoucí vedoucí roli; každý vám umožní systematicky získat zásadní náskok před vašimi konkurenty. Většina našich magisterských programů je vyučována v angličtině, což pomáhá otevřít dveře k mezinárodní kariéře.

Měli by se přihlásit nároční a intenzivní, vysoce motivovaní studenti, kteří mají zájem dozvědět se o klíčových aspektech financí a bankovnictví ve zkráceném časovém období.

Zvýraznění

 • Přednášky a konzultace vedené odborníky z oboru
 • Malé diskusní skupiny
 • Návštěvy finančních institucí
 • Interakce mezi studenty z celého světa
 • Teambuildingové, společenské a sportovní aktivity
 • Kulturní exkurze do Heidelbergu (včetně návštěvy jejich slavného hradu)
 • Objevování německého jídla, nápojů a kultury (včetně prohlídky města s průvodcem)

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

 • Frankfurt

  Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34, 60322, Frankfurt

 • Düsseldorf

  Düsseldorf, Německo

  Otázky