Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Fordham University, Gabelli School Of Business

Fordham University, Gabelli School Of Business

Fordham University, Gabelli School Of Business

Úvod

Fordham pěstuje novou generaci vedoucích pracovníků.

Business s Účel Co spojuje všechny naše akademických programů je koncept "obchodu s účelem." My vzdělávat studenty, kteří plánují pracovat na nejvyšší úrovni podnikání, za použití jejich vášeň a silný smysl pro účel generovat nejen zisk, ale i rozsáhlý přínosu pro společnost.

To je to, co odlišuje Fordham sebe.

Prozkoumejte naše stránky se dozvíte, jak kvalitní akademici, globální přístup, inovativní výukové metody, a zaměřit se na studentských výsledků, přípravu studentů na kariéru, které si přejí, aby Fordham jedním z nejlepších míst ke studiu podnikání ve Spojených státech a na celém světě ,

Mise Posláním Gabelli School of Business je rozvíjet podnikatelské sféry, kteří jsou vybavené pro nepřetržitého růstu v měnícím se globálním prostředí.

Nachází se v New Yorku, obchodní kapitál světa, Gabelli škola má jedinečnou pozici nabídnout studentům možnost podílet se na regionální i mezinárodní ekonomiky. Jeho pověst bude i nadále být postaven na excelenci ve výuce a stipendium.

Studenti jsou obohaceny o specializované fakulty a větší univerzitní komunity vysokoškoláka, absolventa a odborných škol a živena intelektuálních a jezuitských tradic Fordham je. V souladu s těmito tradicemi se Gabelli škola je odhodlána sloužit studentů v jejich úsilí celoživotního vzdělávání.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • New York

    Lincoln Center Campus 113 W. 60th Street New York, NY 10023

  • USA Online

    USA Online, Spojené státy americké

    Otázky