Keystone logo
University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

Úvod

Lucemburská univerzita: Fakulta humanitních, vzdělávacích a sociálních věd

Lucemburská univerzita je vícejazyčná evropská výzkumná univerzita s téměř 6 200 studenty z celého světa. Naše univerzita je moderní institucí, která nabízí jedinečnou kombinaci mezinárodní excelence a národního významu a přináší znalosti pro společnost a podniky.

Fakulta s osobním dotykem

Díky jedinečnému výběru vícejazyčných bakalářských a magisterských programů nabízí Fakulta humanitních, pedagogických a sociálních věd inovativní a atraktivní perspektivy pro další generaci akademiků a profesionálů. Studenti mají prospěch z malých tříd a mnoho kurzů se vyučuje jako semináře. které studentům poskytují příležitosti k diskusi a pomáhají jim vytěžit maximum z jejich studijních zkušeností. Pro zahraniční studenty nejsou žádné další školné (zápis pro magisterské studenty je 200 EUR/semestr).

Vícejazyčná výuka

Naši mezinárodní pedagogičtí pracovníci jsou jedním z našich klíčových aktiv. Většina našich titulů je vyučována v angličtině a/nebo francouzštině a/nebo němčině. Nabízejí se bezplatné jazykové kurzy a život v kampusu je stejně mnohojazyčný a multikulturní jako v Lucembursku. Studenti získají přehled o různých akademických kulturách a získají titul, který jim poskytne jasné výhody na trhu práce.

Mezinárodní atmosféra

Na univerzitě v Lucembursku se podporuje a propaguje mobilita studentů a kulturní otevřenost. Všichni naši vysokoškoláci musí strávit alespoň jeden semestr v zahraničí na jedné z našich partnerských univerzit v Evropě, Severní Americe nebo Asii.

Studuje v Lucemburku

Lucembursko, druhý nejmenší členský stát Evropské unie, je skutečně multikulturní a vícejazyčnou zemí se 3 úředními jazyky a je domovem více než 170 národností. Město Lucembursko se může pochlubit živou kulturní a uměleckou scénou včetně muzeí, divadel a hudebních sálů. Lucembursko je jedním z nejbezpečnějších hlavních měst na světě. Fakulta humanitních, pedagogických a sociálních věd se nachází v Belvalu, bývalém místě ocelářského průmyslu, jen několik kilometrů za městem Lucembursko. Tato obrovská stránka spojuje akademický výzkum a výuku, práci a volný čas, městský život a kulturu a je vzrušujícím místem pro práci, studium a život.

Žebříčky

Lucemburská univerzita se umístila mezi 201 až 250 nejlepšími univerzitami po celém světě a celosvětově je světovou jedničkou pro svůj mezinárodní výhled v žebříčku Times Higher Education (THE) World University Rankings 2020.

Místa

  • Esch-sur-Alzette

    2, avenue de l'Université

    Otázky