Keystone logo
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Úvod

Vysoká škola humanitních věd řeší globální výzvy a příležitosti související s fyzickými, behaviorálními a ekonomickými faktory ovlivňujícími zdraví a vývoj jednotlivců, rodin a komunit.

Naší vizí je vést akademii na národní úrovni prostřednictvím inovativních akademických a výzkumných programů, které připravují odborníky 21. století.

Oddělení rodiny a dětských věd

 • Programy zdůrazňují zdraví a rozvoj dětí a rodin prostřednictvím vzdělávání, výzkumu a služeb pro komunitu.
 • Profesní příležitosti v této oblasti vzrostly díky novým příležitostem, které vznikly v důsledku národního zaměření na blaho rodin a dětí.
 • Doktorský program v oboru Manželství a rodinná terapie je akreditován Komisí pro akreditaci vzdělávání v manželství a rodinné terapii.
 • Studenti mohou splnit požadavky, aby se stali certifikovaným pedagogem rodinného života, sponzorovaným Národní radou pro rodinné vztahy (NFCR).

Rodinné a dětské vědy jsou víc než jen práce s lidmi - snažíme se změnit jejich životy. Nabízíme studijní programy pro studenty bakalářského i postgraduálního studia, které se zaměřují na potřeby dětí, mládeže, dospělých a rodin po celou dobu života, se zvláštním zřetelem na ty ve složitých rodinách.

Výzkumná univerzita R1

FSU je jednou z pouhých 115 institucí klasifikovaných jako „Výzkumná univerzita R1… (nejvyšší výzkumná činnost)“ v Carnegieho klasifikaci vysokých škol.

Spolupráce

Interdisciplinární výzkumné prostředí umožňuje sdílené učení mezi disciplínami, fakultou a kohortami. Tento podnikatelský duch v rámci jednoho oddělení inspiruje zvědavost a optimalizuje výkon.

Zájmy fakulty

Vážený seznam fakult umožňuje studentům studovat témata s profesionálními vědci, kteří sdílejí jejich zájem.

Centra

Rodinný ústav

Florida State University Family Institute vytváří nové informace, školí odborníky a informuje tvůrce politik ohledně rodin na Floridě, v regionu a v národě.

Centrum pro lepší zdraví

Zaměření na vývoj a testování modelu vysokoškolského vzdělávání a komunitních programů zaměřených na řešení zdravotních rozdílů v nedostatečně obsluhovaných populacích.

Centrum pro pár

Doktorští studenti MFT jsou školeni v systémové nebo relační terapii. Po celý život existujeme v mnoha vztazích, které přímo a nepřímo ovlivňují naši pohodu.

Místa

 • Tallahassee

  W College Ave,600, 32306, Tallahassee

  Programy

  Otázky