Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Florida State University College of Fine Arts

Florida State University College of Fine Arts

Florida State University College of Fine Arts

Úvod

Florida State University College of Fine Arts je místem, kde se učení a kreativita rozvíjejí prostřednictvím výuky, výzkumu a praxe. The College je uzavřená komunita fakulty, studentů a profesionálů, která funguje jako umělecká konzervatoř na hlavní univerzitě. Je domovem jedinečné kombinace vizuálních studií a studií divadelního umění, učeben, divadelních prostor a muzeí. Naši studenti jsou zítra nejslibnějšími umělci, výzkumníky a profesionály ve svých oborech.

Vysoká škola nabízí studijní programy v umění, výtvarné výchově, dějinách umění, tanci, architektuře a designu interiéru a divadle. Na akademii je také několik neakademických jednotek, včetně Muzea výtvarných umění, Facility for Arts Research a Maggie Allesee National Center for Choreography (MANCC). Mnoho našich programů patří mezi nejuznávanější v zemi. Jsme hrdí na to, že můžeme představovat specializované programy, které využívají vztahy mezi odděleními a muzei k obohacení studijních programů založených na titulech.

Vysoká škola výtvarných umění prošla rozsáhlým procesem sebehodnocení a strategického plánování. Výsledkem je, že akademie vyvinula jasnou misi a související cíle, které jsou shrnuty v následujících prohlášeních. Tato tvrzení posilují naše odhodlání nabídnout nejlepší uměleckou výuku a školení v zemi.

Snažíme se tvořit, učit, učit se a sloužit s vášní a intelektuální přísností. Vysoká škola se řídí souborem hodnot, které prokazují závazek vůči studentům, fakultám, univerzitě, široké komunitě a organizacím, které budou zaměstnávat budoucí absolventy.

Hodnoty

  • Postavte studenty do popředí veškerého úsilí a připravte je na úspěšnou akademickou a profesionální kariéru.
  • Zdůrazněte péči a pozornost potřebám každého studenta udržováním zvládnutelné velikosti třídy a poskytováním individuálního vedení.
  • Respektujte celou škálu umění a stipendia, od starých po nové a od hlavního proudu po vysoce inovativní.
  • Slouží jako vzdělávací, profesionální a kulturní zdroj v oblasti umění, divadla a tance pro celou komunitu, stát a národ.
  • Zdůrazněte inovativní série hostů, které zvou prominentní umělce a vědce, kteří zapojují studenty a učitele do aktuálních oblastí umění, a vystavují je široké škále postupů a výzkumu.

Vysoká škola se snaží být špičkovým programem pro výtvarné umění, divadlo a tanec v zemi. Vždy to bude místo, kde studenti mohou studovat na vynikajících fakultách a uznávaných rezidentech. Důraz na hostující profesory zajišťuje neustálý přísun čerstvých nápadů, které stimulují energickou a živou kulturu učení. Nové pozice na fakultách a rostoucí podpora našich absolventů a dárců nám umožňují neustále zapojovat nejlepší světové vědce, umělce a muzejní profesionály. Silná kombinace akademické a odborné přípravy přiláká do našich programů nejtalentovanější studenty z celé země.

Místa

  • Tallahassee

    West Call Street,540, 32304, Tallahassee

    Otázky