Keystone logo
Flacso Argentina

Flacso Argentina

Flacso Argentina

Úvod

Latinskoamerická fakulta sociálních věd (FLACSO) je mezinárodní organizace složená z 18 členských států, která v současné době vyvíjí akademické aktivity ve 13 zemích Latinské Ameriky a Karibiku.

FLACSO byl založen v roce 1957. Od tohoto data se etabloval jako mezinárodní latinskoamerická a karibská organizace, akademická, autonomní, která se věnuje propagaci, výuce, výzkumu a spolupráci v oblasti sociálních věd. FLACSO byl původně vyvinut pouze v Chile (1957-1974). Od roku 1974 začala jeho geografická expanze, která je v současné době vyjádřena v sedmi ústředích a šesti akademických programech.

Společnost FLACSO významně přispěla k rozvoji sociálních věd v Latinské Americe a Karibiku. Během své historie vyškolila přibližně 10 000 specialistů, profesorů a akademiků.

Od svého vzniku je koncipován jako autonomní regionální prostor pro produkci nových znalostí; jako místo setkání, dialogu a spolupráce mezi akademickou obcí a světem veřejné politiky a jako privilegovaný prostor pro příspěvek k integraci a rozvoji v Latinské Americe a Karibiku.

Místa

  • Balvanera

    Tucumán,1966 (C1026AAC, C1050, Balvanera

    Otázky