Keystone logo
Five Branches University

Five Branches University

Five Branches University

Úvod

Body Excellence

Již více než 30 let, Pět Větve univerzita, Graduate School of tradiční čínské medicíny stanovila standardy pro vynikající výsledky v oblasti tradiční čínské medicíny (TCM), vzdělání a zdravotní péči.

respektována University

Uznáván jako jeden z národa je vrchol TCM škol, pět Větve univerzita poskytuje nejvyšší úroveň odborné vzdělání a zdravotní péči v tradiční čínské medicíně a integrační medicíny ve Spojených státech a na mezinárodní úrovni.

Dva Kalifornie areály

Můžete si vybrat z našich dvou krásných areálech v Santa Cruz a San Jose, Kalifornie nebo navštěvovat třídy na obou vychutnat úchvatný výhled na pobřežní či jedinečné kulturní město zážitky. Oba areály nabízejí dostatek slunečního svitu a rozmanité a progresivní prostředí, ve kterém žije.

zdravotních středisek

Pět Větve Univerzita zdravotních středisek nachází ve městě Santa Cruz a San Jose, Kalifornie poskytovat to nejlepší z TCM zdravotnictví. Léčbě přes 160 pacientů každý den, naše zdravotní střediska jsou ideálním místem pro studenty, získat zkušenosti v klinickém prostředí a TCM lékařům a lékaři poskytnout mimořádnou zdravotní péči svým pacientům. Náš tým se skládá z odborníků v oboru neurologie, interní lékařství, gynekologie, pediatrie, onkologie, dermatologie, imunitní nedostatečnost, oftalmologie, bolesti, gastroenterologie a kardiologie.

Magisterský, doktorský a programy certifikátu

Naše národně akreditované Master of tradiční čínské medicíny (MTCM) a doktor Akupunktura a orientální medicíny (DAOM) programy poskytují solidní základ TCM diagnózy, akupunktury a čínské bylinné medicíny, nejnovější TCM výzkumu, rozsáhlé klinické školení a komplexní integrační medicíny vzdělání. Naše asijské masáže a certifikace Karoserie program nabízí studentům možnost získat oba Kalifornii a celostátní certifikace masáže.

Zkušený fakulty a klinických Odborníci

Učte se od většiny vysoce vykonanou fakulty TCM vzdělávání. Mnoho našich lékařů a učitelů mají desítky let zkušeností výuky a procvičování TCM v renomovaných nemocnicích a zdravotnických škol v Číně a USA

Integrační medicína v celé své kráse

V celém programu MTCM se naučíte starobylé a hluboké principy TCM diagnózy a léčby, akupunktury a čínské bylinné medicíny, spolu s těmi nejlepšími západní medicíny. Jako DAOM studenta, kterého posílí svou TCM znalosti a dovednosti a učí pokročilé úrovně tradiční čínské a západní medicíny diagnostiky, lékařských odborností, křížových odkazů a efektivní praxi interdisciplinární medicíny.

Rozsáhlé bylinkářství školení

Pět Větve University je respektovaný mezi TCM vysokých škol za své vynikající bylinkářství oddělení. Mezi našimi instruktory je Dr. Jeffrey Pang, potomek slavného čínského sběratele. Naše lékárna bylina obsahuje více než 400 syrové byliny, katalogizovat a uložená v tradičních dřevěných zásuvek, a více než 350 patentů vzorců.

Speciální Certificate Options

Jako MTCM student, můžete získat certifikaci specialita v tělovýchovného lékařství Lékařské Qigong, Five Element a Tuina masáž posílit a odlišit vaši TCM praxi. DAOM Program nabízí pokročilý výcvik, který pak vede TCM odborníků, lékařů a pedagogy, aby praktikujícím znalosti a dovednosti, aby dále specializují na jejich TCM praxi: zdraví žen, neuromuskulárních medicíny a rodinného lékařství.

Studie v Číně, Tchaj-wanu a Koreje

Náš Studium v ​​zahraničí program je jedním z nejlepších způsobů, jak prožít autentickou praxi TCM integrován s moderní západní medicíny. Cestovat do Asie učit TCM z vysoce erudovaných lékařů a učitelů a přijímat rozsáhlé klinické školení v nemocničním zařízení, včetně získání titulu Ph.D. na našich sesterských škol v Hangzhou, Tianjin a Shenyang, Čína.

Další vzdělávání

Náš závazek k vynikající výsledky ve vzdělávání pokračuje za promoci s našimi programy vzdělávání. Přináší odborné učitele a lektory společně, nabízíme širokou škálu kvalitních hřišť v pokročilém tradiční čínské medicíny a certifikace v asijské masáže a karoserie a lékařské Qigong.

Programy finanční pomoc

Pět Větve University je akreditovaným instituce vyššího vzdělání schválených k účasti ve federálních programů finanční pomoci pro MTCM, Mac a DAOM programů. Naše programy finanční pomoci vám může pomoci při plnění finančních nákladů na své vzdělání, včetně obou školné a životní náklady.

Pracovní příležitosti

Naši profesionální partnerství s Stanford University, Comprehensive Cancer Center v Alta Bates Summit Medical Center, Kaiser Permanente-, Zhejiang čínské medicíny University a Tianjin University of tradiční čínské medicíny nabídnout vynikající vzdělávací a pracovní příležitosti po celém světě. Kariéra v oblasti TCM rostou a zahrnují: stanovení soukromou praxi, se připojovat k praxi skupiny, pracující v komplexním lékařském centru a pracovních příležitostí ve vzdělávání, publikování, nebo výzkumu.

Ať už jsou vaše kariéra volby, bude naše vývojové oddělení kariéry vedení a podporu, kterou při uskutečňování optimálního profesní dráhu, a poskytuje tak obchodní znalosti, dovednosti a úroveň důvěry potřebné, aby se stal úspěšným Tradiční čínská medicína praktik.

Graduate Úspěch

Naši absolventi MTCM důsledně dosáhnout nejvyšších projíždějící skóre na obou Kalifornie licencí akupunktura zkouškou a národní certifikační zkoušky. Na dokončení studia, budete mít kvalifikaci se zapsat do naší doktorát a doktorském studijním programu, žádat o top-platit pozici při zdravotnickém zařízení nebo vytvořit úspěšnou TCM praxi kdekoli na světě.

Pět Větve se ukázalo mimořádně kultivované absolventů, kteří jsou lídry v každém aspektu TCM: praktičtí lékaři, učitelé, autoři, mezinárodní lektorů, konzultantů a výzkumných pracovníků. Přístup k těmto absolventům nabídnout vynikající sítí příležitosti pro profesní růst.

Doufáme, že se k nám připojí na pět odvětví University pro opravdu výraznou vzdělávací zkušenosti a objevovat obohacující kariéru tradiční čínské medicíny.

Pět Větve

Pět Větve univerzita odvozuje svůj název od pěti větví tradiční čínské medicíny, které udržují a obnovit harmonii jedince s přírodou: akupunktura, bylinkářství, Tuina masáže, energetice, a čínská medicína Dietní.

Akupunktura

Akupunktura používá velmi jemné jehly k regulaci Qi (jang) a krvi (jin), produkoval vnitřních orgánů, které vyplývají v pravidelných kanálů a navíc meridiánů, které samozřejmě po celém těle. Podle teorie TCM, všechny lidské fyzické choroby nebo nemoci jsou spojeny s dysfunkcí Qi a krve. Vložením akupunkturní jehly na správných místech jsme tonify Qi a krev nedostatky nebo oživit jejich stagnaci, což vede ke zlepšení psychické a fyzické zdraví.

herbology

Herbology je příprava a použití rostlin a minerálních látek jako léků na předpis. Čínská bylinkářství se vyskytuje v mnoha formách, včetně prášku, pilulky, čaje a krémy. Tyto bylinky léčbě poruch a chorob přes interní nebo externí absorpce. Vzhledem k tomu, čínské byliny mají různé chutě vlastnosti, přirozenosti a funkce, a protože zadávat různé kanály, byliny ovlivnit tok Qi a krve, stejně jako rovnováhu v těle Jin a Jang.

Masáž Tuina

Tuina masáž se odkazuje na použití tradiční čínské masáže k léčení poranění šlach a svalů a poruchy orgánů. Tuina platí tlak na místě, stejně jako použití zvláštní pohyby podél meridiánů, regulovat a harmonizovat tok Qi a krve.

Energetika

Energetika jsou cvičení, které se hojí přes rytmické dýchání a tělesných pohybů. Energetika patří interní umění léčení, jako je cvičení Pět-Animal vyvinuté Hua Tuo, meditace, lékařské Qigong a různých stylů Taiji, vnitřní bojové umění praktikuje po celém světě.

Čínská medicína Dietní

Čínská medicína Dietní je vysoce účinný způsob samoléčby vyneseno v Číně po tisíce let. Jako u všech zemědělských společností, Čína chápe životně důležité spojení mezi jídlem a zdraví. Tak, TCM lékaři předepisují energeticky vyvážené stravy pro léčbu disharmonii Ve Spojených státech, krvi a orgánových funkcí Qi, pomocí energetický profil potravin.

V pěti odvětví, věříme, že TCM vzdělávání poskytuje hluboký pohled lidského vztahu k přírodě-filozofický pohled na srdci všech velkých lidských civilizací. Chceme udržovat toto inherentní TCM moudrost.

Mise

Pět Větve University, Graduate School of tradiční čínské medicíny, se zaměřuje na vzdělávání studentů, aby se stal výjimečné specialistů, pedagogů a výzkumných pracovníků.

Naším cílem

Pět Větve University je věnována:

 • Poskytovat nejvyšší úroveň odborného vzdělání v tradiční čínské medicíně a integrační medicíny ve Spojených státech a mezinárodně.
 • Vyvinout vysoce kvalifikovaných TCM klinických specialistů, pedagogů a výzkumných pracovníků.
 • Advance praxi TCM jako nezávislý lékařský modality přes klinické praxi, vzdělávání a výzkumu.
 • Povzbuzovat profesionální spolupráci mezi TCM praktici, schopnosti, pacienty a další poskytovatelé zdravotní péče transformovat světový názor zdravotní péče; rozpoznat TCM jako významnou součást světové medicíny.
 • Podporovat mezinárodní a rozmanitý kulturní komunitu tím, že nabízí své programy ve třech jazycích a tím, že poskytuje studentům možnost studovat v zahraničí.
 • Podporovat profesionální prostředí pro učitele, zaměstnance a studenty, která podporuje akademickou špičkovou úroveň i osobní růst a rozvoj.
 • Poskytují výjimečné TCM a integrační péče o pacienty lék ke komunitě přes pět odvětví univerzitních zdravotních středisek.
 • Vzdělávat širokou veřejnost o významných výhod TCM zdravotnictví prostřednictvím programů dalšího vzdělávání a komunitních přednášek.

Vize a hodnoty

Během následujících 20 letech, bude pět poboček University vyvíjejí do mezinárodní univerzitě, učí na vysoké úrovni TCM vzdělání v angličtině, čínštině a korejštině a nabízí TCM zdravotní péči v integrativní medicíny prostředí v celých USA i ve světě.

TCM filozofie pohlíží jako lék soucitné reakce na lidské utrpení. Budeme přijmout tuto filozofii podporou podpůrných a humanistické akademických a zdravotnická prostředí. Naši členové fakulty bude zvolen v závislosti nejen na akademické kvality, ale i vášeň jsou provozována při vyučování a mentoring studentů. Naši studenti budou vybrány pro akademické kompetence, jakož i jejich soucit a odhodlání sloužit ostatním.

Čtyři trendy ovlivní naši vizi v průběhu příštích 20 let: Rostoucí počet pacientů bude i nadále usilovat o vysoce kvalifikované odborníky z praxe TCM jako poskytovatelů primární zdravotní péče. TCM školy bude i nadále zlepšovat své programy poskytovat vysoce kvalifikované TCM klinické praktikující k uspokojení rostoucí poptávky.

TCM univerzity v Číně a lékařských expertů v USA budou i nadále spolupracovat a sdílet své odborné znalosti v TCM a západní medicíny, životně důležitý prvek pro vývoj sofistikovaných TCM doktorských studijních programech a výzkumu.

Vědci, výzkumníci a zdravotnická zařízení budou i nadále zkoumat hloubku a účinnost TCM, což vede k větší přijetí čínské medicíny u zdravotníků a zdravotnických škol.

Větší poptávka po integrované zdravotní péči budou vyvíjet jako zdravotníci spojí řešit veškeré potřeby zdraví obyvatel tím, že vychoval navzájem o své práci a za spolupráci při poskytovat účinnou léčbu, prevenci chorob a propagovat optimální pohody pro pacienty.

Místa

 • Santa Cruz

  200 7th Avenue Santa Cruz, CA 95062, , Santa Cruz

  • San Jose

   1885 Lundy Ave, Ste 108

   Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky