Keystone logo
FinTech School

FinTech School

FinTech School

Úvod

FinTech formuje budoucnost financí a globálního bankovnictví technologií. Finanční instituce se chtějí vyvíjet, ale potřebují pomoc s integrací firmy FinTech do svého obchodního modelu. Technologičtí pracovníci chtějí pomoci finančním institucím připravit se na finance 2.0, ale často jim chybí odpovídající obchodní kontext. Podnikatelé se snaží narušit stávající obchodní modely, ale potřebují pomoc při přeměně svých nápadů na životaschopné produkty a / nebo řešení.

To je místo, kam přijdeme.

two people handshaking above table with laptop

rawpixel / Unsplash

Kurzy a programy pro různé potřeby

FinTech School poskytuje praktické školení o nejnovějších oblastech společnosti FinTech, podnikání a vývoji produktů jednotlivcům, institucím a podnikatelům na celém světě. Lidé, kteří chtějí zůstat obeznámeni s průmyslovými trendy, naleznou naše kurzy užitečné. Ti, kteří chtějí inovovat v tomto prostoru, najdou vhodnější naše komplexní programy nebo naši školení podobnou boot-camp.

Praktické školení praktických podnikatelů

Není to akademická instituce. FinTech School byla založena firmami FinTech a odborníky na finanční služby, kteří tam byli a udělali to. Mají desetiletí zkušeností z finančního průmyslu, které zahrnují tradiční firmy jako Goldman Sachs a BlackRock. Náš tým také založil společnosti FinTech, které absolvovaly špičkové programy jako je Y-combinator a zahájily produkty, které nyní řídí rizikoví kapitalisté.

person using silver laptop computer on desk

John Schnobrich / Unsplash

Podpora ekosystémů

Jsme součástí většího inovačního ekosystému FinTech, FinTech Portfolio, který rozšiřuje naše vzdělávání o výzkum, technické zdroje a podporu mentoringu (inkubátor a urychlovač). To umožňuje podnikatelům, jednotlivcům a institucím přejít od „znalostí“ k „exekuci“.

Místa

  • San Francisco

    California Street,101, 94111, San Francisco

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky