Keystone logo
Fort Hays State University Graduate School

Fort Hays State University Graduate School

Fort Hays State University Graduate School

Úvod

FHSU je vedoucí dopředu-myšlení, podnikatelská univerzita Midwest. Máme k zápisu více než 13.000 studentů a nabízejí stovky certifikátů a studijních programů na přidruženého, ​​bakalářských a magisterských studijních programů přes 28 akademických oddělení. Získáváme cílená studenty, kteří chtějí premier možnosti učení uvnitř i mimo třídu v kombinaci s mimořádnou one-to-one pozornost a podporu.


Naši profesoři jsou nevyřešené učitelé, kteří motivovat studenty rozvíjet své nadání. Výsledkem je, že naši studenti absolvent s hlubokým uznáním znalostí, jakož i odborných dovedností a důvěry, které poskytují jim konkurenční výhodu v jejich kariérách, teď a na celý život.


Nachází se na půli cesty mezi Denver a Kansas City, FHSU je příjemný komunita v samém srdci historického Hays, komunity, která oslavuje svého příhraničního kořeny a jeho moderní cit - kavárny, one-z-za-druhu restaurace, nákupy, a pulzující umění scény.


Fort Hays státní univerzita již dlouho politiku zpřístupňování informací snadno dostupné a zajišťuje soulad s federální HEA a legislativy HEOA.

Akademické záležitosti

Ať už jste student střední školy v západní Kansasu, kteří chtějí začít svou vysokoškolské kariéry, člen armády snaží dokončit svůj titul, nebo profesionální seeking další vzdělávání, Fort Hays státní univerzita nabízí stovky studia, osvědčení a možnosti kurzu na bakalářské a magisterské úrovni.

Fort Hays státní univerzita se snaží, aby všem občanům poskytnout inovativní, přístupných a cenově dostupných vzdělávacích příležitostí. Naší nejvyšší prioritou je vybavit studenty vzdělávání do hloubky, praktický zkušenosti a mezinárodního hlediska nezbytné, aby byla úspěšná, zabývající se členy 21. století pracovní síly.

  • Vzdělávacích příležitostí s výjimečnou hloubkou
  • Vynikající fakulty, kteří poskytují mimořádnou pozornost a podporu
  • Očekávání sociální, občanské a profesní zapojení
  • Rozvoj partnerství, která sdružují kultur, perspektivy, a myšlení
  • Inovace, která pohání řešení

Budoucí Zahraniční studenti

Existují tři způsoby, jak můžete použít k účasti na Fort Hays státní univerzita jako mezinárodní studenta: jako postgraduální student, jako vysokoškolský student, jako angličtina jako druhý jazyk Student.

Můžete získat přístup k 22 magisterské programy jsou k dispozici pro zahraniční studenty, včetně podnikání, vědy, a studijních programů v oblasti IT. Existuje více než 60 akreditované programy si můžete vybrat, aby obor jako vysokoškolský student. Angličtina školení je k dispozici od začátku prostřednictvím pokročilých úrovní znalosti anglického jazyka.

Campus


Fort Hays státní univerzita je bezpečný, krásné a přátelské areál s asi 4300 studentů bere třídy na akademické půdě, včetně přibližně 270 z 24 různých zemí. Naše fakulta a zaměstnanci jsou známé pro jejich mimořádnou osobní pozornost a podpora poskytovaná studentům, a pomoc pro zahraniční studenty je také na místě, jako je například angličtiny jako programu druhého jazyka, a zaměstnanci zaměřuje na poskytování pomoci pro zahraniční studenty v mezinárodní studentské Services Kancelář.

FHSU se nachází ve městě Hays, Kansas, na půli cesty mezi Denver a Kansas City s čtyřikrát denně vzduchu doprava z Denveru, Colorado. Studenti využívat výhod malého městského života v širokém kulturním kontextu vysoké školy s přístupem do hlavních metropolitních oblastech Spojených států.Místa

  • Wichita

    600 Park Street

    Otázky