Keystone logo
Fachhochschule Salzburg University of Applied Sciences

Fachhochschule Salzburg University of Applied Sciences

Fachhochschule Salzburg University of Applied Sciences

Úvod

Salcburská univerzita aplikovaných věd

Salcburská univerzita aplikovaných věd nabízí svým 3 200 studentům prvotřídní akademické vzdělání se silnou praktickou orientací v následujících odděleních: Aplikované sociální vědy , Obchod a cestovní ruch , Kreativní technologie , Zdravotní vědy , Zelené inženýrství a Cirkulární design a Informační technologie a digitalizace . Se svým mezinárodním rozhledem a zaměřením na inovativní výzkum a výuku je univerzita průkopníkem řešení orientovaných na budoucnost pro podnikání a společnost.

Spolupracujeme s partnerskými institucemi v Evropě, Americe, Asii a Austrálii na mezinárodních projektech a také na fakultních a studentských výměnách. Kromě studia mohou studenti vytvářet sítě pro pozdější profesní kariéru na Salcburské univerzitě aplikovaných věd. Všechny naše posluchárny a laboratoře jsou vybaveny moderním nejmodernějším vybavením. Naše pobočky – Urstein Campus, Kuchl Campus, Salzburg Campus (Univerzitní nemocnice LKH) a Schwarzach Campus (Nemocnice kardinála Schwarzenberga) – se nacházejí v jedné z nejkrásnějších oblastí na světě.

Vysoká vědecká způsobilost

Salcburská univerzita aplikovaných věd se zaměřuje na aplikovaný výzkum, zejména v oblasti informačních technologií, obchodu a cestovního ruchu, médií a designu, studií souvisejících se zdravím a také dřevařských technologií.

Inovativní a interdisciplinární učební osnovy

Poskytujeme jedinečné učební osnovy, které integrují technologie, obsah, umění a obchodní aspekty. Doménově specifické znalosti doplňují sociální dovednosti.

Vynikající kontakty v oboru

Máme úzké vazby s předními regionálními a mezinárodními společnostmi. Profesionální stáže a projektové zkušenosti jsou ústřední součástí našeho studia. Salcburská univerzita aplikovaných věd úzce spolupracuje s firmami. Velké procento našich lektorů působí také ve světě byznysu.

Pokročilá infrastruktura

Nejmodernější laboratorní vybavení poskytuje ideální prostředí pro kreativní mysl a podporuje nejpokročilejší vyučovací metody. Oba areály jsou dostupné místními vlaky nebo autobusy. Malebné centrum Salcburku je odtud jen pár minut jízdy. V našich lokalitách máme také možnosti bydlení.

Programy

Bakalářské a magisterské programy v oborech:

Rychlé fakty

 • Společnost byla založena v roce 1995
 • Počet programů: 18 bakalářských, 15 magisterských
 • Počet studentů: 3.200
 • Počet pedagogických a výzkumných pracovníků: 1 200
 • Počet absolventů: 12 500

Více informací na www.fh-salzburg.ac.at .

Místa

 • Salzburg

  Puch/Urstein Campus: Campus Urstein Süd 1, A-5412, Salzburg

  • Salzburg

   Kuchl Campus: Campus Kuchl, Markt 136a, A-5431, Salzburg

   • Salzburg

    Salzburg - Müllner Hauptstraße 48, , Salzburg

    Otázky