Keystone logo
University of Applied Sciences of the Grisons FHGR MSc Business Administration v cestovním ruchu a změna
University of Applied Sciences of the Grisons FHGR

MSc Business Administration v cestovním ruchu a změna

Chur, Švýcarsko

3 Semesters

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

CHF 960 / per semester *

Na kampusu

* Švýcarský občan - 960 CHF za semestr // Non EU/EFTA - 1550,00 CHF za semestr

Úvod

Cestovní ruch se mění. Je zranitelný vůči změnám, ale také k nim přispívá:

  • Cestovní ruch mění sociální strukturu destinace a může vést k nadměrnému turismu
  • Extrémní povětrnostní události způsobené změnou klimatu ovlivňují vnímání destinací, zatímco cestovní ruch přispívá 8% celosvětových emisí skleníkových plynů (Lenzen et al. 2018)
  • Nové digitální technologie ovlivňují cestovní chování s potenciálem převratných inovací v tomto odvětví

V Master Tourism & Změna, naučíte se identifikovat, interpretovat a poskytovat řešení pro strategické výzvy, kterým čelí podniky cestovního ruchu i destinace, a činit strategická rozhodnutí v nejistotě tím, že se budete spoléhat na hluboké porozumění procesům změn.

Pochopení změn ve společnosti a podnikatelském prostředí je základním předpokladem pro přemýšlení o budoucích strategiích a akcích. Koncepce programu, která staví na základech podnikové správy, je postavena na rámci změn sestávajícího z iterativního procesu analýzy, řízení a navrhování změn v cestovním ruchu. Analýza různých hnacích sil změn a vyhodnocení jejich důsledků pro sektor cestovního ruchu vám umožní navrhnout plán pro řízení změn v organizacích a umožní vám navrhnout progresivní řešení sociálních, přírodních nebo politicko-ekonomických problémů v rané fázi. Jako společnost se životní prostředí a ekonomika neustále mění, a to musí být nepřetržitý proces, který je třeba brát v úvahu a přizpůsobovat se měnícím se okolnostem. Cestovní ruch jako neodmyslitelně společenský a globálně propojený fenomén pravděpodobně nejvíce potřebuje takovýto perspektivní a opakující se proces.

Výukový a učební přístup mistra je založen na aktivním a zážitkovém učení: budete mít příležitost pracovat s praktickými případy, procvičovat různá chování v situacích hraní rolí, účastnit se simulací řízení a převzít odpovědnost za projekty.

  • Využijte malé třídy, mezinárodní lektory a zaměření na aktivní a zážitkové učení s možností pracovat s praktickými případy, procvičovat různá chování v situacích hraní rolí, zažít změnu na mezinárodním exkurzi, zúčastnit se manažerských simulací a převzít zodpovědnost za projekty.
  • Využijte mnoho možností ke zvýšení své zaměstnatelnosti, jako je program osobního rozvoje, mentorský program, pracovní stáž, mezinárodní online manažerská simulace nebo poradenský projekt.
  • Úzké, křivolaké uličky a zasněžené hory, moderní nákupní centra a čistá, nefalšovaná příroda, alpské město Chur vám nabízí aktivní studentský život, ruch městského života a alpské rekreační hřiště na dosah ruky.

Získejte cestovní ruch & obchodní kompetence, zdokonalte své dovednosti a aplikujte je v praxi, abyste se stali tvůrcem změn v destinačním managementu, marketingu cestovního ruchu, provozování zájezdů, hotelovém managementu, letectví atd.

MSc in BA, Major Tourism na University of Applied Sciences of the Graubüns je určen nejen pro bakaláře cestovního ruchu, ale i pro specialisty v jiných oborech, kteří mají zájem uplatnit své obchodní znalosti v cestovním ruchu.

Univerzitní jedinečný a dynamický magisterský titul v BA, hlavní cestovní ruch se zaměřuje na strategické výzvy cestovního ruchu v příštích 20 letech, včetně udržitelnosti, inovací a internacionalizace.

S podporou odborníků v oblasti cestovního ruchu rozvinete své holistické myšlení aplikací akademických znalostí na problémy reálného světa, s nimiž se účastníci cestovního ruchu potýkají.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky