Keystone logo
FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration Mistr V řízení (MIM)
FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

Mistr V řízení (MIM)

Rio de Janeiro, Brazílie

15 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

24 Apr 2024

BRL 75 270 / per course *

Smíšené

* BRL 75,270 běžný formát / BRL 96,333 double degree - měsíční platby k dispozici. Kontaktujte nás

Úvod

Ve světě, který je stále tak konkurenční, jsou mladí profesionálové ponecháni sami sobě ve snaze naučit se, co je potřeba, a uplatnit to, co se naučili. Master in Management (MIM) nabízený na FGV EBAPE, který pomáhá novým absolventům v tomto přechodu, je dnes v Brazílii jediný svého druhu. Díky relativně krátkému trvání a intenzivnímu učení si studenti mohou být jisti, že odejdou s pozoruhodnými dovednostmi, které je odliší na trhu práce.

Master in Management (MIM) je pas pro studenty k dosažení výjimečné obchodní kariéry. Program poskytuje pevný základ v oblastech hlavního managementu se silnou mezinárodní perspektivou – studenti se ponoří do nádherného světa praktických a teoretických znalostí. Jsou dvě možnosti:

  • Běžný formát programu: Třídy a diplomové práce jsou prováděny na FGV EBAPE;
  • Formát programu Double Degree: Třídy probíhají jak na FGV EBAPE, tak na partnerské škole (Católica Lisbon School of Business and Economics, Montpellier Business School, ESCP Business School) spolu s diplomovou prací.

Toho všeho je dosaženo kombinací měkkých dovedností s aplikovaným učením pomocí projektu a metodologie založené na konkrétních případech. Ústředním bodem této hodnotové nabídky je odbornost vysoce kvalifikovaných multikulturních a multidisciplinárních členů fakulty – angličtina je zde prvním jazykem.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky