Keystone logo
Federal University Of Ouro Preto - Universidade Federal de Ouro Preto

Federal University Of Ouro Preto - Universidade Federal de Ouro Preto

Federal University Of Ouro Preto - Universidade Federal de Ouro Preto

Úvod

Federální univerzita v Ouro Preto (UFOP) byla vytvořena 21. srpna 1969 spojením stého výročí a tradičních Escola de Farmácia a Escola de Minas. V průběhu let se rozrostla a rozšířila svůj fyzický prostor a získala nové kurzy, učitele a spolupracovníky.

Farmaceutická škola byla založena v roce 1839. Škola byla postavena v bývalém sídle zemského sněmu, kde složila přísahu 1. republikánská ústava Minas Gerais, a byla první fakultou státu a je nejstarší v oblasti farmacie pole. V současné době je její administrativní sektor, vysokoškolské pracoviště a správní rady umístěny v areálu Morro do Cruzeiro v Ouro Preto. Laboratoře a učebny fungují v sídle školy, v centru města a na akademické půdě.

UFOP se snaží přivést 21. století do města starého více než 300 let. Návrh na zachování je zároveň znovu potvrzen prostřednictvím projektů, jako je Oficina de Cantaria, která obnovuje významné historické památky, a Fórum umění, které podporuje reflexi umění a dědictví. Muzeum vědy a techniky, Muzeum farmácie a Astronomická observatoř jsou důležitými centry pro zachování paměti a kultury, které si zachovávají dědictví poznání pro společnost.

Místa

  • Bauxita

    Rua Professor Paulo Magalhães Gomes,122, 35400-000, Bauxita

    Otázky