Keystone logo
Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Úvod

Federální univerzita v Juiz de Fora (UFJF) je veřejná vysoká škola se sídlem v Juiz de Fora (stát Minas Gerais, Brazílie) s pokročilým kampusem v Governador Valadares (ve stejném státě). Instituce se umístila jako vědecké a kulturní centrum v oblasti s více než třemi miliony obyvatel a řadí se mezi nejlepší univerzity v Latinské Americe s národním i mezinárodním uznáním.

UFJF, přítomný v každodenním životě studentů, od základní po absolventskou úroveň, investuje do kvalifikace své fakulty a svých pedagogicko-technických pracovníků, usiluje o neustálou aktualizaci svých laboratoří a učeben a upřednostňuje dialog se společností , splňující všechna pravidla stativu pro výuku, výzkum a rozšíření.

UFJF má nyní 93 možností vysokoškolských kurzů a 36 magisterských a 17 doktorských studijních programů ve všech oblastech znalostí. Více než 20 000 studentů denně prochází jeho areálem, nepočítaje přibližně tři tisíce studentů z distančního vzdělávání.

UFJF, vytvořené jako centrum výzkumu a produkce znalostí, podporuje formování etických, kritických a vysoce kvalitních profesionálů na trhu práce i v akademické sféře, kteří se zavázali k spravedlivější a rovnostářské společnosti.

Místa

  • São Pedro

    Rua José Lourenço Kelmer,s/n, 36036-900, São Pedro

    Otázky