Keystone logo
Fanshawe College

Fanshawe College

Fanshawe College

Úvod

Fanshawe College je velká, veřejně financovaná vysoká škola se sídlem v Londýně, Ontario, Kanada – přibližně dvě hodiny jízdy od Toronta a Niagarských vodopádů. Existuje 21 000 studentů na plný úvazek, včetně více než 7 500 zahraničních studentů z více než 100 zemí.

Londýn, Ontario, Kanada

Město Londýn má přibližně 400 000 obyvatel a více než 500 000 v metropolitní oblasti. Je domovem jak Fanshawe College , tak Western University. Londýn má úžasné umění, trhy, divadla a noční život. Je známé jako „Lesní město“ s více než 200 parky a v oblasti obklopené největšími sladkovodními jezery na světě. Londýn má mezinárodní letiště a je také dostupné autem, Greyhound Busem nebo VIA vlakem. Kanadská komise pro UNESCO označila Londýn za město hudby UNESCO.

Programy

Fanshawe nabízí více než 200 akademických programů, od dvouletých diplomů a tříletých pokročilých diplomů až po postgraduální programy (jeden rok) a bakalářský titul (čtyři roky).

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-student

EAP – angličtina pro akademické účely

Pro studenty, kteří by chtěli nejprve studovat angličtinu, Fanshawe nabízí program EAP (Angličtina pro akademické účely). V programu EAP je deset úrovní, které běží vždy osm týdnů. K dispozici je bezplatný cvičný test, takže studenti mohou odhadnout, která úroveň dává největší smysl.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Fanshawe Grads dostanou práci

Podle nejnovějších výsledků průzkumu KPI (Key Performance Indicators) překračuje míra zaměstnanosti absolventů Fanshawe ve výši 87,6 % průměr provincie o dvě procenta. Při průzkumu šest měsíců po ukončení studia 80,2 % absolventů Fanshawe uvedlo, že jsou spokojeni se svým vysokoškolským vzděláním – a 94,2 % zaměstnavatelů je spokojeno s dovednostmi a přínosy absolventů Fanshawe.

Extra

Všichni studenti denního studia v londýnském kampusu Oxford Street obdrží celodenní autobusovou jízdenku LTC, členství ve studentském wellness centru a zdravotní a zubní krytí prostřednictvím Morcare. Ve Fanshawe je mnoho klubů a sportovních týmů – pro hráče i pro fanoušky!

Přijímací řízení

Podívejte se na naše požadavky na přijetí zde: href="https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

Fanshawe se stará

Fanshawe nabízí balíček příjezdových služeb s názvem Fanshawe Cares pro všechny nové mezinárodní studenty. Fanshawe Cares zahrnuje:

 • Letištní pozdravná služba provozovaná ambasadory studentů;
 • Doprava kyvadlová doprava z letiště Pearson v Torontu do Londýna, Ontario;
 • Ubytování na dvě noci zajištěno (v případě potřeby);
 • Pomoc s hledáním bydlení a otevřením bankovního účtu (v případě potřeby).

Jako součást programu Fanshawe Cares pořádá International Center každý semestr uvítací relaci, na které se můžete seznámit s vysokou školou a jejími službami a spojit vás s dalšími zahraničními studenty.

Stipendia a financování

Fanshawe nabízí každý rok stipendia, ceny a stipendia ve výši 5 milionů dolarů. Existují příležitosti výhradně pro zahraniční studenty, jako jsou vstupní stipendia.

href="https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • London

  London Campus 1001 Fanshawe College Blvd. London, ON N5Y 5R6 Canada, , London

 • Simcoe

  Simcoe/Norfolk Regional Campus 634 Ireland Road Simcoe, ON N3Y 4K8 Canada, , Simcoe

  • Woodstock

   Woodstock/Oxford Regional Campus 369 Finkle Street Woodstock, ON N4V 1A3 Canada, , Woodstock

   • Clinton

    169 Beech Street, N0M 1L0, Clinton

    • Kincardine

     Kincardine, Kanada

     • Saint Thomas

      Saint Thomas, Kanada

      • Toronto

       Bay Street,655, M5G 2K4, Toronto

       • London

        1001 Fanshawe College Boulevard, N5Y 5R6, London

       Otázky