Keystone logo
© image courtesy of Falmouth University
Falmouth University

Falmouth University

Falmouth University

Úvod

Kreativní. Připojeno. Odvážný.

Díky více než 120 letým zkušenostem, profesionálním zázemím, dokonalosti výuky, jedinečným spojením a živou kreativní komunitou se nebojíme dělat věci jinak. V Falmouth University, přehodnocujeme tvar vysokoškolského vzdělávání a přinášíme působivý výzkum a inovace.

KreativníPřipojenoOdvážný
Jedna z nejcennějších komodit v budoucí ekonomice, naše zaměření na kreativitu znamená studenty, výzkumní pracovníci, podnikatelé a inovátoři formují svět s okamžitým myšlením.S průmyslovými vazbami po celém světě, jsme centrem nejen kreativních inovací, ale také místem, které oslavuje a podporuje spolupráci a transdisciplinární práci se skutečným dosahem.Zavázali jsme se posouvat hranice tradičních hranic a disciplín, což znamená, že pracujeme odvážně, jinak a rušivě, abychom přinesli nové nápady, nové způsoby myšlení a dělání.
"Podnikaví snílci Falmouthu vytvoří nová pravidla a vytvoří novou kariéru. "Dawn French, kancléř

Dělat to doopravdy

Naše průmyslová spojení, profesionální zařízení, interní agentury a přístup k výuce vedený výzvami znamenají, že to naši studenti dělají od prvního dne skutečně.

Jsme hrdí na to, že můžeme pracovat s některými z nejlepších myslí ve svých oborech, a naši studenti s nimi také pracují. Ať už se jedná o placené příležitosti prostřednictvím našich agentur (jako je Mayn), mezinárodní umístění nebo náš program hostujících lektorů, zmocňujeme naše studenty, aby si vyřezali úspěšnou podnikatelskou kariéru tím, že jim poskytneme náskok v oboru.

Víme, že na dnešním pracovišti je důležité být flexibilní. Takže kromě našeho portfolia titulů na akademické půdě, nabízíme také online vysokoškolské a postgraduální kurzy, které lze dokončit kdekoli na světě a přizpůsobit se kariéře nebo jiným povinnostem.

Výzkum& Inovace

Naši vědci pracují v prostředí otevřené inovace, aby řešili velké výzvy našeho věku. Tento způsob práce nás povzbuzuje k tomu, abychom působili napříč obory, sdíleli nápady, stimulovali vynálezy a zapojili se do podnikatelských aktivit. Uznává, že myšlenky pocházejí z mnoha různých zdrojů a že musíme spolupracovat s partnery z různých odvětví, s jinými podniky, trhy a koncovými uživateli.

Spolupráce za hranicemi

Věříme, že spolupráce je katalyzátorem inovací a kultivace úspěšné kariéry. Proto klademe důraz na spolupráci s kolegy, napříč obory a často ruku v ruce s průmyslovými partnery.

Ať už jde o absolventy sdílení profesionálních příležitostí se studenty, online studenti spojující se s komunitou na akademické půdě nebo se střetávají odlišné disciplíny, aby vytvořili nepředstavitelné, proniknutí do naší eklektické globální komunity nás udržuje v tlačení za hranice možností.

Jsme také odhodláni být kotevní institucí v Cornwallu a řídit růst regionální ekonomiky. To znamená zajistit, abychom úzce a strategicky spolupracovali s radou Cornwallu, Local Enterprise Partnership a dalšími místními partnery a průmyslovými odvětvími. Navštivte naši stránku Práce s firmou a zjistěte, jak se propojujeme s podniky a podporujeme ekonomiku Cornwallu.

Vlastnosti kampusu

  Místa

  Místa
  • Falmouth

   Falmouth Campus Woodlane, TR11 4RH, Falmouth

   • Penryn

    Penryn Campus Treliever Road, TR10 9FE, Penryn

    • Falmouth

     Woodlane, TR11 4RH, Falmouth

     Otázky