Keystone logo
Faculdade Ideal (FACI)

Faculdade Ideal (FACI)

Faculdade Ideal (FACI)

Úvod

Ideální škola (FACI) zahájil provoz v první polovině roku 2000, se v průběhu ředitelů. Od té doby se soustředila na akademickou kvalitou svých kurzů a dnes je uváděn v Para, a instituce vyššího vzdělání s nejlepším PMI státu.

S přibližně 2500 studentů, FACI nabízí vysokoškolák, bakalářské a technologie, a postgraduální kurzy v oblasti řízení, technologie, inženýrství, architektury, školství a práva.

V prosinci 2014 FACI stala součástí DeVry Education Group, vzdělávacího americké skupiny s více než 80 let historie v oblasti vzdělávání, a je přítomna ve 55 zemích, se 160.000 studenty. Tím Faci první a jediný International School of Betléma, který dává našim studentům přístup k celé řadě výhod a programů, jako je výměna s USA a kurzu angličtiny dotovaného. Nachází se v lukrativní části města, v Batista Campos okrese, FACI má moderní učebny, laboratoře s nejnovějším vybavením, knihovnou a infrastruktury s mezinárodní normou, že pouze vysoká škola DeVry Brazílie může nabídnout.

Být absolventem profesionálem v Faci znamená mít žil všechny zkušenosti potřebné, aby se pozice, nalézt řešení a okamžitě zavést do praxe veškerý obsah absorbované na vysoké škole.

Přijďte na naší fakultě, vybrat nejlepší kurz pro vás a přihlásit se k odběru přijímací zkoušky. Pokud chcete, world-class vzdělání, FACI je vaše nejlepší volba.

Místa

 • Belém

  Tv. Tupinambás, nº 461, Bairro Batista Campos, CEP: 66025-610 Belém – PA

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky