Keystone logo
exMedia

exMedia

exMedia

Úvod

exMedia je akademická skupina, která sdílí přesvědčení, že - experimentální estetické projekty a socio-technický výzkum vést k - rozšíření vědeckých a tvůrčích obzorů se účinně řešit - existenční lidských podmínkách v 21. století.

Předmětem skupina exMedia integruje disciplíny design, kódování prostor, zvuk a animace. Kritická reflexe a experimentální postupy kombinovat práci na projektu. Výchozí body jsou jednotlivé otázky studentů, sociální vývoj a nezávislý výzkum. Oblasti činnost skupiny objektu patří Maker Kultura, hybridní prostor, kognitivních a transformace design, zvukový výzkum, experimentální počítačovou vědu, politiku sítí a zařízení, animací a her.

Postgraduální program je zaměřen na zájemce z různých profesních oblastech, jako je architektura, urbanismus, design, zvuku, počítačové vědy, umění, teorii a aktivismus. Ekonomové očekávají, schopnost pracovat na komplexní témata v projektu studii samostatně stanovena. Předmětem skupina exMedia podporuje studentům rozvíjet nové profily, spíše než očekávání současných popisů pracovních míst a současné tržní podmínky splnit. Budoucí akce příležitostí pro absolventy od nezávislosti prostřednictvím aktivit v agentur a společností až po výzkum.

Unikátní studie výpis skupinu předmět využívá volné prostory umělecké škole, bez předložení k omezením uměleckého světa. Zejména otázky a editační formuláře jsou podporovány které již neznáte své místo od samého počátku. Projekty jsou průzkumné a design orientovaný se současnými nástroji vyvinutými jako elektronický mikroprocesor, laserové řezačky, CNC frézování typu stroje, 3D skenery / tiskárny. Divize provozuje laboratoře pro zvukovou výzkum a zábavy.

Místa

  • Cologne

    Peter-Welter-Platz 2 , D-50676, Cologne

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky