Keystone logo
Excellentia FERVIC Business College   (Colegio de Empresarios Excellentia FERVIC)

Excellentia FERVIC Business College (Colegio de Empresarios Excellentia FERVIC)

Excellentia FERVIC Business College   (Colegio de Empresarios Excellentia FERVIC)

Úvod

Excellentia Fervic Business School vždy vynikla v poskytování prémiového vzdělávání lidem, kteří nemají potřebné finanční zdroje pro přístup k tomuto typu vzdělávání a učitelům, a proto se rozhodla vytvořit Fervic University jako obchodní školu, která je součástí jejího portfolia profesionální vzdělávací služby s cílem dosáhnout celé Latinské Ameriky a proniknout do její obchodní kultury.

Fervic University je obchodní škola založená v roce 2013 významnými obchodníky se spojenci v USA a Dubaji. Máme vysoce kvalifikované profesory pro jejich dovednosti jako prominentní a respektovaní profesoři / podnikatelé ve svých dvou oborech.

Univerzita Fervic je první institucí v zemi, jejíž vůdčí činností je dosažení lidské a profesionální dokonalosti procesem, který zdůrazňuje vysokou kvalitu jejích materiálů pro manažerské zlepšování. Abychom toho dosáhli, vytvořili jsme vlastní Fervicovu metodiku, která zahrnuje metodu case, online přednášky, koučování a doplňkové čtení.

Fervic University má sílu podporovanou svou fakultou s rozsáhlými manažerskými zkušenostmi, trvale spojenou se společností, vládou a neustále aktualizovanou o problémech managementu.

Místa

  • Mexico City

    Paseo de los Tamarindos,400, 05110, Mexico City

    Programy

    Otázky