Keystone logo
European University Cyprus

European University Cyprus

European University Cyprus

Úvod

European University Cyprus se aktivně angažuje s místními, regionálními a globálními partnery, aby podpořila příležitosti pro dlouhodobé strategické výzkumné partnerství a inovační studijní programy.

Vítejte na European University Cyprus , univerzitě, která má velmi zvláštní místo na Kypru a v regionu jihovýchodní Evropy. Je to inovační instituce definovaná dynamickou integrací pokročilých vzdělávacích programů, průkopnickým výzkumem a rozsáhlou angažovaností v komunitě, průmyslu a společnosti. Navíc naše vynikající učení a výuka, která podporuje a zvyšuje zaměstnatelnost, stejně jako nejmodernější infrastruktury, přispívají k celkovým cílům, které European University Cyprus je známá na národní i mezinárodní úrovni jako jedna z předních institucí vysokoškolského vzdělávání. Proto je European University Cyprus podstatnou součástí sociální a ekonomické struktury regionu jihovýchodní Evropy. Integrací výuky a výzkumu a zkušenostního učení do učebních osnov a praktické terénní práce vytváří náš akademický model vyspělé prostředí pro vzdělávání studentů jako hlavní součást naší činnosti. Výsledkem je, že naši studenti získávají cenné znalosti pracovního prostředí a občanské uvědomění.

Naše vysoce kvalitní fakulta - s vědeckými zkušenostmi z mezinárodních vztahů - se zavázala účastnit se a přispívat k znalostní společnosti. Kromě toho je European University Cyprus neustále jedním z nejvíce inovativních regionů univerzit jihovýchodní Evropy s trvalým závazkem poskytnout nový základ v rozvojových učebních praktikách a / nebo profesních stezkách vytvořených naším průkopnickým akademickým prostředím. V dnešní ekonomické atmosféře je pro studenty ještě zásadnější, aby se ucházeli o vysokou školu, která je nejvhodnější pro synergii nebo spolupráci s prestižními korporacemi a / nebo organizacemi. Microsoft například vybrala European University Cyprus aby spolupracovala, zahájila a provozovala "Microsoft Innovation Center" (MIC). Je to jediná MIC na Kypru a mezi 100 inovačními centry společnosti Microsoft (MIC) na celém světě, které vytvářejí síť nejmodernějších technologických zařízení pro spolupráci v oblasti inovativních výzkumných, technologických a softwarových řešení zahrnujících kombinaci vlád, akademických a průmyslových účastníků.

European University Cyprus je jednou z nejlepších univerzit na mezinárodním poli, která přitahuje studenty z celého světa. Mnohé vyhlídky našich studentů na studium v ​​zahraničí a začlenění mezinárodní akademické zkušenosti do jejich vysokoškolského vzdělávání dále obohacuje studentské zkušenosti na European University Cyprus . Na European University Cyprus usilujeme o to, aby kvalitní vysokoškolské vzdělávání bylo přístupné a cenově dostupné, takže více studentů může sledovat své sny. Je to poslání, o němž věříme, že pomůže vytvořit svět lepšímu místu.

VIDĚNÍ

Být přední univerzitou v regionu, nabízející špičkovou úroveň výuky, výzkumu a podpory studentů

MISE

Vzdělávejte své studenty k úspěšné a naplňující kariéře Porozumět a uspokojit potřeby naší společnosti Vytvářet znalosti prostřednictvím výzkumu a inovací

HODNOTY

  • Odhodlána k dokonalosti
  • Zaměřené na zákazníka
  • Lidé orientovaní
  • Inovační
  • Odpovědný
  • Sociálně odpovědný

Místa

  • Nicosia

    European University Cyprus 6, Diogenis Str., Engomi, P.O. Box: 22006, 1516, Nicosia

Otázky