Keystone logo
European School of Banking Management Hlavní specializace KYC – Poznej svého zákazníka
European School of Banking Management

Hlavní specializace KYC – Poznej svého zákazníka

Milan, Itálie

6 Months

Italština

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Smíšené, Dálkové studium

Úvod

Dobrý proces KYC musí zahrnovat tři fáze:

  1. Identifikace zákazníka - první částí procesu je zjistit skutečnou identitu zákazníka a zajistit prokázání všech kontrol;
  2. Customer due diligence - proces hodnocení, kdo je zákazníkem, jakým činnostem se věnuje a v jakých geografických oblastech působí. Požadavky na náležitou péči se mohou pohybovat od jednoduchých opatření po vyšší úrovně kontroly u vysoce rizikových jednotlivců, podniků nebo oblastí provozu.
  3. Kontinuální monitorování - Je důležité udržovat nepřetržité sledování zákazníků a veškerých významných změn nebo variací v oboru, který má být vyšetřován.

Master si klade za cíl poskytnout systematickou a komplexní analýzu právních a regulačních pokynů, které musí společnosti dodržovat při řízení rizik praní špinavých peněz, daňových úniků a financování terorismu.

Master pokrývá osvědčené postupy v oblasti správy, řízení rizik a vnitřní kontroly, včetně případových studií, cvičení a bodů k diskusi.

Účastníci rozvinou větší porozumění a porozumění procesu KYC a získají vhled do mezinárodního a národního právního a regulačního rámce hloubkové kontroly klienta.

Na konci kurzu bude absolventům udělena certifikace KYCACERT ® (Know Your Customer Advanced Certification), druhá úroveň certifikace KYC v Itálii.

Osnovy

Výsledek programu

Ideální studenti

O Škole

Otázky