Keystone logo
European School of Banking Management

European School of Banking Management

European School of Banking Management

Úvod

151645_ACAMSLogo_TM_RGB.png

Italský partner ACAMS

European School of Banking Management se zrodila před více než 25 lety. Za čtvrt století vystudovala tisíce studentů a mezi svými klienty se může pochlubit nejvýznamnějšími skupinami v bankovnictví, pojišťovnictví a herním sektoru.
Její divize, italská škola pro boj proti praní špinavých peněz a dodržování předpisů, se stala referenčním bodem pro specialisty v tomto odvětví. Diplom Anti-Money Laundering Master / CFT Diploma je schválen na evropské úrovni a uznávaný odborníky jako špička italského a mezinárodního školení v oboru.

Škola školí manažery a specialisty v oblasti boje proti praní špinavých peněz a vydává certifikaci získaných dovedností v souladu se směrnicemi EU v oblasti AML, školí a certifikuje specialisty na KYC, Compliance a CFT.Scuola Italiana Anti-Money Laundering and Compliance byla vybrána jako jediný italský partner organizací ACAMS (Association of Certified Anti-Money Laundering Specialists), největší mezinárodní organizací, která se věnuje rozšiřování znalostí a odborných znalostí profesionálů, kteří identifikují finanční zločiny a předcházejí jim.

Místa

 • Milan

  VIALE GRAN SASSO 11, 20131, Milan

  • Rome

   Rome, Itálie

   • Bari

    Bari, Itálie

    Otázky