Keystone logo
© European Forensic Institute
European Forensic Institute

European Forensic Institute

European Forensic Institute

Úvod

Institut

European Forensic Institute je vysokoškolská instituce na Maltě, založená v roce 2018 a plně akreditovaná Maltským úřadem pro další a vysoké školství (MFHEA) s licencí č. 2018-014.

Naše kancelář a laboratoř se nachází v nejmodernějším parku Malta Life Sciences Park, kde probíhají naše prezenční lekce a laboratorní sezení.

O nás

V European Forensic Institute je naším primárním posláním poskytovat inovativní výukové prostředí, kde se studenti spojují přímo s profesionály pracujícími ve všech oblastech investigativních věd. Specializujeme se na obory Forenzní vědy, Kriminologie, Digitální Forenzní a Investigativní a zpravodajské vědy s cílem sdružovat odborníky ve svých oborech se studenty a profesionály. Inovace jsou v popředí toho, co děláme, a naše programy neustále vyvíjíme tak, aby vyhovovaly potřebám profesního života a nejmodernějším požadavkům forenzní a vyšetřovací oblasti. Programy jsou zaměřeny na dovednosti a znalosti potřebné ke splnění požadavků forenzních služeb 21. století podporujících trestní soudnictví.

„V European Forensic Institute jsme hrdí na to, že poskytujeme skutečně osobité výukové prostředí, kde se studenti spojují přímo s profesionály pracujícími ve všech oblastech investigativních věd,“ vysvětluje ředitel institutu, pan Andreas Melinato, který je také soudním inženýrem a expertem. při vyšetřování požárů a rekonstrukci dopravních nehod. Pokračuje : „Máme to štěstí, že spolupracujeme s profesionály ze širokého spektra odborných znalostí, od vyšetřování místa činu přes digitální forenzní a přírodní vědy v chemii a biologii až po datové vědy v informačních technologiích a dokonce i strojové učení a blockchain. Každý odborník přináší na stůl jedinečný úhel pohledu, což přispívá k rozmanitosti myšlení a diskusí, které jsou pro studenty neocenitelné.“

Zkušenosti našeho akademického týmu pocházejí z mnoha sektorů profesionálních služeb, včetně policie ve veřejném sektoru, soudnictví, akademické sféry a poradenství pro vyšetřovatele ze soukromého sektoru, přírodní vědce, datové vědce, inženýry a odborníky v oblasti IT, finančních služeb a práva. Naše spolupráce zahrnuje úzké pracovní vztahy s nejprestižnějšími asociacemi forenzních věd na celém světě. Kromě množství znalostí, které jsou k dispozici pro přenos, studenti také nesmírně těží z toho, že se přímo od odborníka dozvídají o dovednostech a kompetencích požadovaných od profesionála, což jim dává náskok v jejich kariéře.

Pan Robert Milne, děkan aplikované vědy v institutu s více než 40 lety zkušeností ze Scotland Yard a průkopník forenzní inteligence, dodává: „Model smíšené výuky, kde se studenti učí teorii online a poté se setkávají při praktické laboratorní práci, je hra. mění, což umožňuje zaneprázdněným profesionálům bezproblémové spojení se studenty. Výuka je často podceňována, ale v Institutu je tato vysoce naplňující práce přístupná a skutečně ceněná. Kromě toho se akademickým pracovníkům a studentům doporučuje, aby se stali členy Chartered Society of Forensic Sciences (CSFS), což jim umožní přístup k nejnovějšímu výzkumu a přístup k jejich kolegům“.

Náš kmenový personál tvoří talentovaný tým s vynikajícími odbornými zkušenostmi ve svých vlastních oborech. Jako rostoucí podnik také neustále budujeme náš tým prostřednictvím nových zaměstnanců a zajišťujeme dostatečné školení a učňovské vzdělání pro naše nové zaměstnance.

Vlastnosti kampusu

Kde jsme

European Forensic Institute se nachází ve futuristickém parku Malta Life Sciences Park (MLSP). MLSP byla vytvořena agenturou pro hospodářský rozvoj země, Malta Enterprise, s cílem poskytnout mezinárodní třídu zařízení pro biologické vědy a rozvoj informačních technologií. MLSP je navržena tak, aby podporovala výzkum a vývoj a urychlila růst sektoru biologických věd na Maltě, a to na základě základu, který země rozvinula ve farmaceutickém průmyslu během posledního desetiletí.

MLSP, spolufinancovaný z Evropských fondů pro regionální rozvoj, je rozdělen do dvou hlavních složek: Malta Life Sciences Center a Malta Digital Hub. Celkem je v současnosti k dispozici 13 500 m2 prostor zahrnujících laboratoře, kanceláře, seminární místnost, zasedací místnosti a různá sdílená zařízení.

MLSP podporuje a povzbuzuje růst a úspěch mezi svými nájemci a nabízí stimulující prostředí pro společnosti náročné na znalosti. Bez ohledu na velikost nebo fázi rozvoje společnosti nabízí MPSV přístup ke zkušenému a profesionálnímu obchodnímu a finančnímu poradenství a také pomoc při internacionalizaci. Vyvážená kombinace podnikatelské a průmyslové kompetence je nezbytná pro růst a rozvoj každé společnosti a na MLSP neexistují žádné limity pro příležitost společnosti neustále se zlepšovat, rozvíjet a růst.

 • Park je navržen tak, aby poskytoval zdravé pracovní prostředí podpořené příjemným životním stylem a klimatem Malty.
 • Je strategicky umístěn v blízkosti hlavní ostrovní všeobecné nemocnice, onkologického centra a Maltské univerzity. To podporuje užší spolupráci s lékařskou komunitou a pokračující výměnu znalostí, nápadů a zkušeností.
 • Malta je malý ostrov, který umožňuje flexibilitu s ohledem na lidské zdroje a cestování.
 • Park je geograficky umístěn v srdci Středozemního moře a je obsluhován letištěm, které má časté spojení do hlavních evropských metropolí, severní Afriky a na Střední východ.
 • Pomáhá podnikům a začínajícím podnikům udržet si konkurenční výhodu na globálním trhu.

  Místa

  • San Gwann

   Malta Life Sciences Park, SGN 3000, San Gwann

   • Msida

    Msida, Malta

    Otázky