Keystone logo
© Euroaula Barcelona
Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Úvod

banner_quienes_somos_011

EUROAULA University College je instituce založená v roce 1987 a specializující se na vzdělávání v cestovním ruchu. Od roku 1997 je EUROAULA přidružena k University of Girona , která nabízí titul v cestovním ruchu, dvojitý titul v cestovním ruchu a mezinárodní management pohostinství a cestovního ruchu, stejně jako magisterské a postgraduální tituly. Proto jsou ta univerzitní studia zcela oficiální a uznávaná.

Stejně tak Euroaula je centrem uznaným Department d´Ensenyament Katalánského Generalitat pro výuku Vyššího studia odborného výcviku s oficiálně schválenou certifikací DOGC ENS/2116/2002/ ze dne 8. července.

Jsme vzdělávací instituce specializující se na cestovní ruch s pedagogickým inovačním zaměřením. V EUROAULE školíme budoucí profesionály v cestovním ruchu s využitím teoretických znalostí a studiem reálných případů.

Naše bohaté pedagogické zkušenosti nás akreditují jako lídry v odborném vzdělávání, dáváme našim studentům k dispozici nástroje nezbytné k získání znalostí, které potřebují pro své školení a osobní rozvoj, připravujeme je na konkurenční trh práce, který se neustále mění.

Kromě toho jsme součástí Asociace Européenne des Escoles d'Hôtellerie et de Tourisme , mezinárodní organizace, která si klade za cíl propagovat evropské hotely a školy cestovního ruchu.

46207_logo_aeht.jpg

UNE-EN ISO 9001 je mezinárodní norma, která specifikuje požadavky na kvalitu školení systému managementu na Univerzitní škole cestovního ruchu Euroaula. Hlavním cílem je neustálé zlepšování kvality našich osnov a našich vzdělávacích programů.

Proto jsou naše vzdělávací programy certifikovány již od roku 2007 a Euroaula rok co rok úspěšně překonává revize, kterou provádí Bureau Veritas.

Euroaula104

Místa

  • Barcelona

    EUROAULA Carrer d'Aragó, 208 - 210, 08011, Barcelona

    Otázky