Keystone logo
ESPI Profesionální mistr ve správě nemovitostí
ESPI

Profesionální mistr ve správě nemovitostí

2 Years

Francouzština

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 10 500 / per year

Na kampusu

Úvod

Profesionální magisterský titul ESPI Group je 2letý profesionalizační cyklus pro studenty s ověřeným titulem Bac+3.

Všechny naše specializace jsou uváděny v žebříčku Eduniversal mezi nejlepšími magisterskými, MS a MBA na základě kritérií, jako je pověst školení, pracovní příležitosti, první pracovní plat a zpětná vazba o spokojenosti studentů.

Naše profesní magisterské specializace, státem uznávané tituly 7. úrovně a školní diplomy jsou vysoce uznávané a řadí se mezi nejlepší ve své kategorii a přivádějí studenty k vysoké profesionalizaci.

Specializace

 • Expert na hodnocení a audit nemovitostí (MAEC)
  Hodnotu majetku a práv k nemovitostem stanoví odborník na oceňování a audit nemovitostí po analýze podkladů poskytnutých klientem. Dokument, který tvoří, zkoumá právní, ekonomické, technické a fiskální faktory hodnoty v souladu se smlouvou o ocenění a ukazuje, že všechny tyto faktory jsou brány v úvahu při určování hodnoty.
  Profesionální magisterský titul „Expert v oblasti oceňování nemovitostí a auditu“ nabízí pestrou škálu praktických lekcí doplněných několika „terénními“ případy, kdy studenti musí v reálných podmínkách provádět odborné znalosti kancelářských budov a obchodů, jakož i kritická analýza výkazů pronájmu investičních nemovitostí. Součástí kurzu je porozumění novým ekologickým standardům, technické diagnostice a bezpečnostním standardům, stejně jako nezbytné zohlednění obchodní angličtiny.
 • Property Manager Manažer ve správě nemovitostí (MAGI)
  Specializace „Property Manager – manažer ve správě nemovitostí“ (MAGI) našeho cyklu Professional Masters poskytuje svým studentům kvalitní školení tak, aby si zajistili pozice terciárních nebo rezidenčních manažerů a měli ambice řídit týmy v těchto oblastech. Účetní standardy a procesy, právní monitoring, provoz HQE, požadavky uživatelů, různé služby poskytované budovami, tlak na nájemné atd. O témata všeho druhu není nouze. Právě proto, abychom na to naše studenty připravili, vznikla MAGI a umísťuje kompetentní studenty na trh práce. Naše bohatá fakulta složená převážně z vedoucích pracovníků specializovaných na tyto profese zajišťuje ukotvení obsahu v realitě.
 • Manažer v oblasti rozvoje a propagace nemovitostí (MAPI)
  Profesionální magisterský titul „Manažer v oblasti rozvoje a propagace nemovitostí“ má připravit budoucí manažery v oblasti rozvoje a propagace nemovitostí a poskytnout jim dovednosti pro velmi rychlé uplatnění odpovědnosti v rámci realitních developerských společností na významných a vyhledávaných pozicích development manager, pozemkový developer, provozní plánovač, programový manažer, marketingový ředitel, obchodní ředitel, obchodní ředitel...bude na nich, zda převezmou iniciativu pro realitní projekty na trzích tak různorodých, jako je bydlení jako primární nebo sekundární bydlení, bydlení pro seniory, bydlení pro investory, Turistické rezidence a Rezidence se službami a nakonec podnikatelské nemovitosti.
 • Manažer v inženýrství financování nemovitostí (MIFIM)
  Dnes jsou profesionálové v oblasti financování nemovitostí buď vyškolení finančníci, kteří na základě svých odborných zkušeností získali empirické znalosti z realitního sektoru, nebo profesionálové v oblasti nemovitostí (architekti, urbanisté, odborníci atd.), jejichž povinnosti a odpovědnosti se vyvinuly směrem k finanční oblasti. Na základě tohoto pozorování a rostoucí vzájemné závislosti finanční a realitní sféry nabízí skupina ESPI specializaci věnovanou finančnímu inženýrství aplikovanému na nemovitosti, aby vyškolila profesionály schopné porozumět všem těmto problémům. MIFIM pod vedením specialistů v každé z vyučovaných disciplín nabízí studentům kompletní vzdělávací osnovy tím, že jim poskytne dovednosti v technických, regulačních, právních, daňových a finančních oblastech specifických pro nemovitosti.

Výsledek programu

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky