Keystone logo
España de Durango Autonomous University

España de Durango Autonomous University

España de Durango Autonomous University

Úvod

ŠPANĚLSKÁ UNIVERZITA, jejíž zkratka je označována jako UNES, se nachází ve městě Durango, obci a státě stejného jména, 1020 kilometrů severně od hlavního města země, které se nachází v nadmořské výšce 1860 metrů nad úrovní moře. Durango, dříve známé jako provincie Nueva Vizcaya, je jedním z nejstarších a nejvíce koloniálních měst v Mexiku.

Španělský systém tvořený Universidad España a Colegio España bezpochyby stoupá na úroveň regionálních a národních důležitostí.

Toto je pozoruhodná realita ve vzdělávání v Durangu, protože orientuje své akademické programy na svou institucionální filozofii, poslání a vizi k dosažení základních cílů „smysluplného a komplexního kvalitního učení“.

Španělská univerzita se v neustálé linii svého zlepšování etablovala jako instituce, která zahájila svůj růst na pevných a pevných základech; Vyvíjíme se podle změn naší doby, podle požadavků a trendů naší země, zejména státu Durango. Současná doba a naše vize budoucnosti, stejně jako profil profesionálů XXI. Století, vyžadují Mexiko a kvalitní společnost odhodlanou hledat Mexičany, kteří uspokojí svého nejdůležitějšího koncového zákazníka: SPOLEČNOST; Proto chápeme, že skutečné kvalitní vzdělávání zahrnuje integritu bytí a uznává existenci nadřazených hodnot.

Místa

  • Gomez Palacio

    Industrial Durango,5001, 35017, Gomez Palacio

    Otázky