Keystone logo
Erasmus School of Health Policy & Management

Erasmus School of Health Policy & Management

Erasmus School of Health Policy & Management

Úvod

Erasmus School of Health Policy & Management (ESHPM) vychovává studenty, aby se stali manažery a tvůrci politik ve zdravotnictví v Nizozemsku i v zahraničí. Svým vzděláním přispíváme k dostupnější a dostupnější zdravotní péči, která zachovává kvalitu péče a zároveň je inkluzivní pro všechny lidi. ESHPM poskytuje bakalářské studium, čtyři magisterské studijní programy a postgraduální vzdělávání. Témata výzkumu Erasmus School of Health Policy & Management jsou „organizace trhu a návrh systému“, „kvalita a efektivita péče“ a „obchodní řízení zdravotnických organizací“. Na ESHPM je 1350 studentů a více než 200 zaměstnanců.

Erasmus School of Health Policy & Zvláštní postavení má management. ESHPM je součástí Fakulty lékařství a zdravotnictví Erasmovy univerzity v Rotterdamu (EUR). Existuje silné spojení s Erasmus MC. ESHPM se nachází v kampusu Erasmus University Rotterdam v Bayle Building. V rámci EUR komunity funguje ESHPM jako fakulta.

Vlastnosti kampusu

Centrem Erasmovy univerzity v Rotterdamu je náš kampus Woudestein, pohodlný 15 minut jízdy na kole z centra Rotterdamu, včetně elegantního nového vlakového nádraží Rotterdam Centraal (kde se také můžete dostat tramvají nebo metrem na EUR.) Mimo vyučování, studenti studují v prosvětlené nové budově Polak nebo v naší moderní univerzitní knihovně, dají si kávu v Erasmus Food Plaza nebo navštěvují akci v divadle nebo kavárně v de Smitse. Sportovní centrum v areálu nabízí mimo jiné fitness, tanec, spinning, squash a tenis.

Dostupnost v kampusu

Erasmus University Rotterdam oceňuje přístupný kampus a budovy pro každého. V roce 2022 schválila Výkonná rada „Akční plán fyzické dostupnosti“ a přidělila další finanční prostředky na zlepšení přístupnosti kampusu krok za krokem. Zatím byl najat stavební poradce a bylo již provedeno několik úprav, např. redesign toalet MIVA. Byl také vytvořen nový design areálu kampusu, který bude implementován v roce 2024.

  Statistiky absolventů

  Žebříčky

  100 nejlepších výzkumných univerzit: Od zpětné vazby od našich vlastních studentů až po mezinárodní hodnocení univerzit si EUR udržuje vynikající pověst. Jsme hrdí na to, že EUR se trvale umisťuje mezi 2 % nejlepších světových univerzit.

  Ohlasy studentů

  Život v kampusu a vybavení

  All facilities also available on campus

  The hub of Erasmus University Rotterdam is our Woudestein campus, which is a 15-minute bike ride or 20-minute tram ride away from the city centre.

  Místa

  • Rotterdam

   Bayle Building Burgemeester Oudlaan, 50 3062 PA, Rotterdam

  Otázky