Keystone logo
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

Úvod

A Škola Viseu vzdělávání (ESEV) To bylo první organická jednota polytechnického institutu, aby se do provozu v Portugalsku. V roce 1983, to začalo první učitelské studium v ​​bývalé škole primární vyučování. Stále v provozu v této symbolické budově města Viseu se ESEV integruje všech pět organizační jednotky, které jsou polytechnický institut Viseu (IPV), za předpokladu, že své povolání ve vědeckých, kulturních, uměleckých a technických kvalifikovaných odborníků, společný s poskytováním komunitních služeb, výzkumu a posilování sítí spolupráci s regionálními, národních a mezinárodních projektů a aktivit společného zájmu rozvoje.

ESEV vyvinula a upraven podle výzvy nových kontextů a školicích paradigmat v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Přizpůsoben Boloňského procesu a diverzifikovala své aktivity podle potřeb komunity. Její nabídka školení zahrnuje 8 studijní kurzy (1 cyklu) a 11 magisterské kurzy (2. cyklu), v oblasti vzdělávání učitelů, maticového zakladatel ESEV, ale také v oblasti sociální vzdělávání, environmentální vzdělávání, umělecké zábavy a kulturních Sportovní a tělesnou aktivitu, umění a multimédia, médií a reklamy a public relations.

ESEV aktivně spolupracoval další vzdělávání učitelů v oblasti profesionality v koordinaci služeb na regionální úrovni, několik projekty přípravy učitelů zahájilo Ministerstvo školství a pořádání různých školení a ne stupně dámy. V ESEV založena protokoly s několika institucemi v oblastech spadajících do jejich vlivu, školních klastrů, komor a farních rad, kulturních institucí, noviny a místních rozhlasových stanic, k zajištění odborné přípravy místa pro své studenty a podporovat provádění dohod o partnerství a projekty, které přispívají k udržitelnému rozvoji regionu, kde ESEV spadá. Mezinárodní spolupráce a mobility studentů, zaměstnanců a učitelé zabírají příliš jako určující pro kvalitu vyučování a učení.

ESEV oceňuje podporu výzkumu a odborné přípravy jeho schopnosti. Mnoho učitelů patří k disertační výzkumného střediska v oblasti vzdělávání, zdravotnických technologií a Polytechnic Institute Viseu, určujícím faktorem pro koordinované likvidace pojistné události za vzniku domén nabízených ESEV.

Místa

  • Viseu

    R. Dr. Maximiano Aragão

    Otázky