Keystone logo
ESDES Lyon Business School

ESDES Lyon Business School

ESDES Lyon Business School

Úvod

Esdes (škola sociálního a ekonomického rozvoje), která byla založena v roce 1987 v rámci Katolické univerzity v Lyonu (UCLy), je post-bakalářská škola managementu a je členem Conférence des Grandes Ecoles. Esdes se účastní procesu mezinárodní akreditace u EPAS a AACSB.

Jejím posláním je školit manažery a podnikatele, kteří jsou schopni vytvářet a řídit udržitelné vládnutí pro vzestup odpovědné ekonomiky. Kolektivní výkon, občanství a otevřenost jsou hodnoty, které Esdes uplatňuje.

IMG_140

3 programy:

  • Magisterský titul v managementu (PGE) za 5 let
  • Bakalářský titul v oboru podnikání za 3 roky ve francouzštině 3 a angličtině 1.
  • Magisterský titul v oboru management ve dvouletém oboru francouzština 3 a angličtina 4.
  • Školení pro získání diplomu DSCG

Esdes je obchodní škola UCLy (Katolická univerzita v Lyonu). Škola proto využívá zdrojů a zařízení mezinárodní univerzity, dvou kampusů v Lyonu a Annecy a výměn mezi pěti fakultami a pěti odbornými školami. To nabízí studentům Esdes originální způsoby přístupu k zázemí, které doplňují manažerský aspekt jejich vzdělávání. Výsledek: jedinečné profily s mezioborovými dovednostmi, které společnosti vyhledávají.

Klíčové postavy

1 400 studentů, 50 stálých fakult včetně 35 učitelů-výzkumných pracovníků a 160 odborníků zapojených do učebních osnov.

58728_endofintro.png

Žebříčky

Esdes se připojuje mezi 80 nejlepších světových magistrů v managementu v žebříčku Financial Times 2023!

Esdes' Master in Management si po pozoruhodném vstupu v loňském roce zlepšil svou pozici ve 100 nejlepších světových Masters in Management žebříčku Financial Times a posunul se o 3 místa na 78. pozici. Zařazení Esdes do tohoto prestižního žebříčku již druhým rokem podtrhuje kvalitu magistra managementu a profesní integraci jejích absolventů. (+39% zvýšení platu za 3 roky pro absolventy)

Zjistěte více!

Místa

  • Lyon

    ESDES 10 place des archives 69002 Lyon France, , Lyon

Otázky