Keystone logo
Escuela Hotelera De San Juan

Escuela Hotelera De San Juan

Escuela Hotelera De San Juan

Úvod

Escuela Hotelera De San Juan vzešla z vize a iniciativy paní Sylvie Cestero León poskytnout Puerto Rico prestižní školicí středisko v programech souvisejících s pohostinskými službami. Na začátku byl součástí odborného gymnázia Sylvie Cestero de Toyos, odborného ústavu, vysoce kvalifikovaného technika s více než dvacetiletou službou. Escuela Hotelera De San Juan rostla a vyvíjela se jako autonomní instituce založená na Calle Mayagüez a učebnách na Avenida Barbosa a Avenida 65 de Infantería až do roku 2003, kdy se přestěhovala do svých nových zařízení na Calle Guayama, č. 229, v Hato Rey.

Téměř 25 let po svém založení Escuela Hotelera De San Juan významně ovlivnila potravinářský a nápojový průmysl a obec obecně. Důkazem toho je nespočet aktivit podporovaných přítomností absolventů v prestižních profesionálních podmínkách.

V srpnu 2009 Escuela Hotelera De San Juan slavnostně otevřela svůj kampus v Mayagüezu v Portoriku na dálnici 114, 0,4 km, Sector Western Industrial Park, Barrio Guanajibo v Mayagüez. Tento kampus nabízí moderní zařízení potenciálním studentům, kteří mají zájem o získání vzdělání v oboru specialista v kulinářském umění, mezinárodní pekárně a pečivu.

Místa

  • San Juan

    Calle Guayama,229, 00917, San Juan

    Programy

    Otázky