Keystone logo
Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Úvod

Jsme moderní a inkluzivní obchodní škola s budoucností jako hledisko a cestovní mapa, kterou náš region potřebuje, aby čelil výzvám, které vyvstávají v 21. století; Zavázali jsme se k neustálému hledání avantgardních myšlenek, abychom je uvedli do praxe, a to způsobem myšlení, který podporuje činnost a přijímá trvalé změny z naší kultury, abychom dosáhli neustálé výměny myšlenek a znalostí. Jsme škola profesionální transformace. Jsme a budeme prostorem, kde jsou nápady vylepšovány.

Na High School Business School - ENAN - vzdělávání s nejvyššími standardy akademické kvality a excelence je teprve začátek, k tomuto a ke všem našim kognitivním procesům přidáváme skutečné koncepty inovací a kreativity a přidáváme hodnotu, která navrhuje prolomit setrvačnost tradicionalistou jednotných kurzů a v souladu s tím vytvářením pro naše studenty vytváření a nabídka titulů, studií a certifikací, které jsou v souladu s tím, co trh vyžaduje, nejen místním, ale globálním. Nechceme trénovat jednotné profesionály, kteří nevyčnívají ze zbytku, kde je rozhodující soutěž o znalosti, chceme, aby lidé, kteří jsou globální a kteří myslí a jednají jinak, dosáhli stejně inovativních výsledků.

138075_pexels-photo-1438072.jpeg

poslání

Jsme strategickým spojencem organizací, které navrhují globální a dynamická řešení pro vzdělávání lidí a vytvářejí odpovědný a pozitivní dopad na svět.

vyhlídka

Být více než obchodní školou, která se vyvíjí s novými modely studií a služeb, směrem k nové ekonomice nové průmyslové revoluce, která ovlivňuje pozitivní změnu v globální společnosti.

Místa

  • Guatemala City

    10 Ave 4-83 Zona 15 Colonia Lo de Contreras, , Guatemala City

Otázky