Keystone logo
ESCP Business School - Turin Campus

ESCP Business School - Turin Campus

ESCP Business School - Turin Campus

Úvod

ESCP Business School , založená v roce 1819, vytvořila generace vůdců a podnikatelů. Se svými šesti městskými kampusy v Berlíně, Londýně, Madridu, Paříži, Turíně a Varšavě mu skutečně evropská identita ESCP umožňuje nabídnout jedinečný styl multikulturního vzdělávání v oblasti podnikání a globální pohled na otázky mezinárodního managementu. Každý rok ESCP vítá více než 9 000 studentů a 5 000 vedoucích pracovníků z více než 130 různých zemí a poskytuje jim komplexní nabídku manažerských kurzů a specializovaných programů (bakalářský, magisterský, vedoucí MBA, Ph.D. a vzdělávání vedoucích pracovníků). ESCP Business School je multiakreditovaná: AACSB, EQUIS, EFMD, MBA, EFMD EMBA, 5 evropských standardů Higher Ed.

ESCP Business School - Turín

Turínský kampus, založený v roce 2004, je mladý kampus, který zaznamenal rychlý růst. S nadšením start-upu pevně věří v podnikání a silný rozvoj úspěšných iniciativ.

Areál slouží jak studentům - 750 z 60 různých zemí - s magisterskými programy a obchodní komunitě, s kompletní nabídkou manažerského vzdělávání, aplikovaného výzkumu a podnikatelských služeb.

Turínský kampus má silné vztahy s řadou národních a mezinárodních společností, které přispívají k jeho správě.

Italská centrála ESCP se od počátku stala pro naši obchodní školu významnou příležitostí posunout se dále do firem na italském území, které našly v kampusu ESCP Turín cenného partnera pro vzdělávání svých talentů.

Tyto silné vazby na podnikatelskou komunitu jsou jednou z klíčových charakteristik italského kampusu: více než polovina jeho aktivit je s podnikovým světem.

Statistika

ESCP každý rok vítá:

 • 6 500 studentů, a
 • 5 000 vedoucích pracovníků od
 • více než 120 různých zemí

  Vlastnosti kampusu

  Kromě turínského kampusu existuje dalších 5 městských areálů:

  • Berlín
  • Londýn
  • Madrid
  • Paříž
  • Varšavě

  Zažijte hlavní město kultury otevřené inovace

  Turín je dynamické a atraktivní město, které ví, jak se obnovit a podívat se do budoucnosti. Stal se čerstvým, chytrým, moderním a otevřeným centrem všeho evropského. Město hostí více než 100 000 studentů, z nichž mnozí jsou zahraniční, a přitahuje je široká škála možností vysokoškolského vzdělávání, školy a univerzity, které patří k nejprestižnějším na světě.

  Obchodní centrum

  Tento region je kolébkou mnoha významných italských společností. Pro nábor našich studentů jsou k dispozici společnosti Accenture, Avio, Caffarel, Comau, Ferrero, Intesa Sanpaolo, Lavazza, Martini & Rossi, Reply, Robe di Kappa, Unicredit.

  Italský životní styl

  Turín má spoustu vzrušujících míst k návštěvě a pořádá mnoho akcí a mezinárodních filmových, uměleckých a hudebních festivalů. Město je proslulé svými paláci, uměleckými galeriemi, restauracemi, kostely, divadly, knihovnami, náměstími, zahradami, muzei a dalšími místy. Turín je díky přítomnosti mnoha parků jedním z nejzelenějších měst Itálie. Má bohatou kulturu a historii a pořádá mnoho kulturních akcí.

   Akreditace

   Akreditace EFMD EquisAkreditace AACSB

   Místa

   • Turin

    Corso Unione Sovietica, 218 bis, 10134, Turin

   Otázky