Keystone logo
ESCP Business School - Madrid Campus

ESCP Business School - Madrid Campus

ESCP Business School - Madrid Campus

Úvod

Madrid je jedním z nejnavštěvovanějších měst v Evropě s výjimečným životním stylem, neuvěřitelnou gastronomií a tisíci míst k návštěvě, včetně některých z nejlepších muzeí na světě.

ESCP Madrid Campus, který se nachází 10 minut od centra města v exkluzivní čtvrti Puerta de Hierro, vítá 900+ studentů každý rok a je v čele digitálních programů školy, včetně MSc v marketingu digitálních médií, MSc v& Digital Project Management& Consulting, Executive Master in International Business (EMIB, 100% online) nebo vlastní smíšené výkonné vzdělávací programy. Kromě toho existují federální programy jako Bachelor, MIM, MBA v mezinárodním managementu nebo MSC v pohostinství nebo nemovitostech.

Mluvit o Madridském kampusu je synonymem pro Vanguardia. Mistři s digitální orientací a digitálním vývojem pro přední společnosti, kde nám záleží na lidech, aby mohli studovat to, co se jim nejvíce líbí v nejlepším možném prostředí.

Madrid je DIGITÁLNÍ již dlouhou dobu a čeká na vás s otevřenou náručí. Chystáš se to zmeškat?

Od Puerta del Sol a Plaza Mayor po Plaza de España, Malasaña, Chueca a fotbalový stadion Bernabeu, není to jen naprostá velikost města, která ho rozruší.

Je to madrileño postoj - láska k socializaci, kulturní světlice, a teplo jeho lidí. Každý roh, který otočíte, odhalí něco, co vás překvapí a potěší.

Mezinárodní životní prostředí

Madrid je domovem některých z nejlepších obchodních škol na světě.

Hlavní město nabízí rozmanité a mezinárodní společenství, které poskytuje příležitost studovat po boku studentů z celého světa. Je to také jedno z nejdostupnějších měst pro studenty v Evropě.

Centrum inovací

Španělské hlavní město je jedním z předních obchodních a inovačních center v Evropě.

Madrid nabízí studentům skvělé příležitosti k navázání profesionálních kontaktů a získání příslušných zkušeností. V ESCP se snažíme držet krok s měnícími se požadavky a trendy ekonomiky, přijímat nové technologie a inovace, které uspokojí potřeby studentů i budoucích zaměstnavatelů.

Vlastnosti kampusu

Vybavení

V kampusu jsou pohodlné víceúčelové místnosti, knihovna, počítačové učebny, kavárna a parkoviště.

Areál Madridu pokrývá 2000 m

 • 1 jídelna
 • 1 knihovna
 • 1 počítačová učebna
 • 12 učeben
 • 2 amfiteátry
 • Terasa a zahrada

Vzdělávání manažerů

Areál ExEd je prostor vytvořený pro splnění potřeb našich klientů, nadnárodních společností, vedoucích pracovníků a profesionálů.

Naše učebny jsou vybaveny nejnovějšími digitálními technologiemi, které nám umožňují přizpůsobit naše výukové techniky a zároveň zlepšovat výuku a kvalitu programů. Odstraňujeme prostorové a časové bariéry přizpůsobením každého programu tempu a potřebám profesionála.

Budova Navalmanzano ExEd je dokonalým prostředím pro vaši cestu k celoživotnímu vzdělávání, rekvalifikaci a zvyšování kvalifikace, které jsou v tomto složitém a neustále se měnícím obchodním světě tolik potřeba.

Jídelna

Nově zrekonstruovaná kavárna v Madridu nabízí studentům nejen skvělá domácí jídla, sendviče a slavnou španělskou „tortilla de patatas“, ale je to také skvělý prostor pro odpočinek, setkání s přáteli nebo studium a týmovou práci.

Domácí jídla každý den

Nejlepší aktiva Madridu: Paco a Victor! Postarají se o vás a díky jejich širokým úsměvům, laskavým slovům a především každodenním domácím jídlem se budete cítit jako doma (nebo lépe než doma)!

Studentský život

V madridském kampusu se prostřednictvím klubů a společností nabízí řada příležitostí pro osobní růst a rozvoj. Připoj se k nám!

Madridský kampus má několik studentských sdružení, do kterých se můžete připojit, abyste získali nové přátele, bavili se a zapojili se! Chcete založit nový spolek nebo klub? Toužíme po nových iniciativách, tak nám dejte vědět o svém projektu a pojďme tvořit nové věci.

Obchodní zapojení

Školení vedoucích pracovníků z veřejné správy a předních španělských společností (Indra, Repsol, Iberia, REE, ATOS, Maxam).

S cílem využít naši mezinárodní DNA, způsob, jakým pojímáme management, naši kapacitu školit studenty v nejnovějších trendech, a především s umístěním zcela jasným školením šitým na míru, vyvíjíme se špičkovými společnostmi zářezové programy a nabízejí řešení školení.

Digitální transformace

Kampus ESCP Madrid vede školní online programy a smíšená řešení (EMIB – španělština, angličtina nebo francouzština –, program ATOS, Indra Open University atd.)

Oddělení Executive Education and Blended Solutions v madridském kampusu se stává strategickým partnerem firemních univerzit a společností, kde se velmi specializujeme na identifikaci jejich potřeb prostřednictvím dvou základních metodologií. Na jedné straně je školení na pracovišti přímo aplikovanou metodikou pro potřeby profesionála vykonávat svou práci. Za tímto účelem vedeme rozhovory s různými úrovněmi managementu s cílem zaměřit školení na určitý profil z 360stupňového pohledu.

Za druhé, projektové učení. Metodika, ze které jsme vedli rozhovory na úrovních adresy společnosti, aby profesionálové mohli dodat reálné řešení, které má reálný dopad na ROI tohoto školení.

A konečně, současně s digitální revolucí, jsme před pěti lety přidali třetí metodologický prvek: adaptivní učení. To znamená, že na začátku každého cyklu identifikujeme úroveň kompetencí, které má každý účastník v každé z technických nebo měkkých dovedností, které musíte mít ve svém pracovním centru, a v rámci toho navrhneme vlastní itinerář pomocí na pracovní školení a projektové učení.

Učení se inovacím

Campus ESCP Madrid vytvořil v rekordním čase jeden z nejinovativnějších pedagogických digitalizačních modelů na trhu, aby uspokojil aktuální potřeby vyplývající z COVID-19.

Adaptivní model Blended Learning

Provádíme intenzivní proces opětovného přizpůsobení našeho vzdělávacího modelu prostřednictvím revoluční metodologie: „Adaptive Model Blended Learning“ (AMBL).

Metodika AMBL nám umožní oslovit naše studenty mnohem efektivněji a zaručí špičkovou uživatelskou zkušenost bez ohledu na situaci, kterou můžeme zažít. Metodika AMBL nám v zásadě umožňuje přejít z čistého osobního prostředí do digitálního (online) prostředí nebo hybridního modelu jako smíšeného řešení mezi oběma během několika hodin. Bez ohledu na to, zda student začíná hodinu osobně nebo na dálku, nebo musíme přejít z jednoho prostředí do druhého, můžeme zaručit, že kvalita hodin a mezinárodní i studentské zkušenosti budou zachovány.

  Vízové požadavky

  Dokumentace požadovaná pro cestu do Španělska se liší podle země původu.

  • Pokud jste občanem země EU, Švýcarska, Norska, Islandu nebo Lichtenštejnska, budete potřebovat platný cestovní pas nebo občanský průkaz.
  • Pokud pocházíte z jiné země, musíte mít pro vstup do Španělska platné platné vízum. Přečtěte si prosím aktualizované informace na španělském ministerstvu zahraničních věcí:

  Kontaktujte prosím španělskou ambasádu nebo konzulát ve vaší zemi pobytu alespoň tři měsíce před odjezdem, abyste získali veškeré informace o vízovém procesu (termíny, podklady k poskytnutí atd.).

  Povolení k pobytu

  Pokud plánujete zůstat ve Španělsku déle než šest měsíců, musíte do 30 dnů po příjezdu do Madridského kampusu požádat o Tarjeta de estudiante extranjero (kartu zahraničního studenta).

  Akreditace

  Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

  Místa

  • Madrid

   ESCP Europe c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain, 28035, Madrid

  • London

   London, Spojené království

   • Berlin

    Heubnerweg,8-10, 14059, Berlin

    • Turin

     Corso Unione Sovietica,218 bis, 10134, Turin

     Otázky