Keystone logo
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya Mistr ve výrobě
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

Mistr ve výrobě

Barcelona, Španělsko

1 Years

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7 500 / per year *

Na kampusu

* 6900 EUR Early Bird před 1. květnem 2021

Úvod

Master in Production se skládá z postgraduálních programů v managementu produkce a filmovém podnikání.

Tyto dva programy se vzájemně doplňují a jsou nezávislé a lze je brát samostatně, aniž by to bylo nutné.

Tento kurz se věnuje teoreticko-technickým aspektům filmové produkce a umožňuje studentovi úspěšně řídit produkci celovečerního filmu nebo jiného audiovizuálního díla, od koncepce scénáře až po standardní kopii.

metodologie

Teoreticko-praktické hodiny: student se během postgraduálního kurzu vyvine v projektu skutečného hraného filmu a bude pracovat na různých aspektech jeho výrobního procesu.

Masterclasses: kurz nabízí různé sezení ve formě masterclass doplňujícím způsobem k hlavním předmětům. V nich se přední osobnosti audiovizuálního podnikání dělí se studenty o své životní zkušenosti.

Výukový tým

Učitelský tým je složen z profesionálů pracujících v kinematografickém, audiovizuálním a reklamním sektoru, spolu s vlastními profesory ESCAC, kteří studenty denně doprovázejí při provádění jejich stáží.

Fakulta výrobního oddělení ESCAC má ve svých řadách následující profesionály, a to jak na intenzivních seminářích, ročních předmětech, tak na mistrovských kurzech:

  • Ester Velasco (Ticho bažiny, Nezabiješ).
  • Marta Rodríguez (Dívka z písně, Zvířata).
  • Toni Carrizosa (Volání, Nepřátelská kosmetika, Podívej, co jsi udělal).
  • Neus Trullén (Mindscape).
  • Aintza Serra (mé drahé bratrstvo, Eva).
  • Eneko Gutiérrez (chci tě, Anacleto: tajný agent).
  • Marta Ramírez (Sirotčinec, dcera zloděje).
  • Carlota Planas (Sabatellini & Associates).

Ocenění Proyecta

Studenti budou mít také příležitost podílet se na organizaci cen Proyecta Awards, ocenění udělovaných té části filmového průmyslu, která je pro širokou veřejnost obvykle neviditelná, ale která je nezbytná k tomu, aby se k nim filmy dostaly: distributoři, vystavovatelé, marketing agentury ..

Ocenění byla udělena v ateliérech ESCAC Film Business v roce 2013 a již v prvním ročníku získala podporu velké části průmyslového odvětví země. Od té doby převzali kontrolu studenti jednotlivých ročníků, kteří se ujali výběru nominovaných v každé kategorii a určili vítěze ceny Inspira Award, ocenění udělované těm profesionálům v oboru, kteří studenty „inspirují“ zvláštním způsobem . Toto setkání spojuje velkou část filmového průmyslu a je krásným způsobem, jak ukončit kurz a navázat synergie mezi současným průmyslovým odvětvím a budoucími talenty v tomto odvětví.

Studenti filmového podnikání mají na starosti první fázi hlasování, výběr filmů nebo prací nominovaných v každé kategorii a navrhování kandidátů na vítěze ceny Inspira.

Údaje o zájmu

Jazyk

Třídy jsou vyučovány ve španělštině, ačkoli si ESCAC vyhrazuje právo vyučovat některé z nich v angličtině, pokud to pedagogický pracovník požaduje.

Termíny

Od 6. září 2021 do 23. prosince 2021

Plán

Pondělí až pátek od 10:00 do 14:00

metoda

Tváří v tvář (* Vzhledem k možným mimořádným okolnostem, ke kterým může během kurzu dojít, může postgraduální zahrnovat streamovaný obsah.)

itinerář

Postgraduální studium řízení výroby je součástí itineráře produkce a pokud bude také postgraduální studium filmového podnikání, získá se titul vlastního mistra produkce, se 60 kredity a cenou 10 800 eur.

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky