Keystone logo
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya Mistr ve shromáždění
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

Mistr ve shromáždění

Barcelona, Španělsko

1 Years

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 8 500 *

Na kampusu

* 6 500 EUR Early Bird (před 1. květnem 2020)

Úvod

představení

Kinematografický sestřih se vyvíjel enormně paralelně s kinematografickým jazykem samotným. Díky technickému pokroku přestal být neviditelným prvkem klasického filmu, který se stal jedním z výrazných nástrojů. Montážní technika transformovala primitivní kino, což umožnilo vypracovat složitější příběhy, které střídaly hlasy a časy, což vedlo k vzniku tzv. Klasického kina.

Jak objevily avantgardy, otevřely také dveře k přeřazení obrazů. A tím pomohl legitimizovat kino jako umění. Tento kurz trvá několik let poskytováním školení novým editorům a vydavatelům, technikům a tvůrcům audiovizuálního a kinematografického prostředí současnosti a budoucnosti.

metodologie

Mistr je založen na metodice učení se praxí tak, aby studenti prováděli různé postupy audiovizuální montáže v průběhu kurzu, kterým integrují koncepční a technické znalosti.

Shromážděcí postupy jsou doplněny teoretickými lekcemi a teoretickými postupy pro další obory, které jsou součástí kurzu.

Proč se stát součástí ESCAC komunity?

Stanete se součástí komunity ESCAC, která vám umožní rozvíjet svůj talent v prostředí, kde se propagují kreativní prostory a interakce mezi absolventy různých propagačních akcí. Věděli jste, že Javier Ruiz Caldera i nadále natáčí své filmy s kolegy z ESCAC? Stejně jako Juan Antonio Bayona, Mar Coll, Kike Maíllo, Patricia Font ... protože ESCAC nekončí po ukončení studia, komunita pokračuje v profesionálním sektoru.

Toto je nejlepší čas v historii, abyste se věnovali audiovizuálním prostředím: nikdy nebylo tolik obrazovek ve službách tolika uživatelů. Tyto obrazovky potřebují obsah, aby dodávaly produkty globálnímu publiku, a následně velké technologické společnosti investují do audiovizuální tvorby.

ESCAC talent. Absolventi s celostátní a mezinárodně uznávanou kariérou byli školeni na naší škole. Režiséři filmů, producenti, kameramani, editoři, supervizoři VFX ... Podívejte se na kredity filmů a seriálů, najdete v nich spoustu talentů ESCAC.

Náš pedagogický systém je založen na učení praxí. Chceme, abyste se učili tím, že to uděláte, a uděláte to za doprovodu nejlepších odborníků v tomto odvětví.

V ESCAC trénujeme vypravěče. Naučíme vás vyprávět svůj příběh bez ohledu na specialitu, kterou jste si vybrali.

Práce absolventů a školních producentů (ESCAC Films) byly oceněny více než 500 národními a mezinárodními cenami:

  • Rok co rok jsou naši absolventi mezi kandidáty na ceny Goya a Gaudí, získávají 20 cen Goya a více než 30 cen Gaudí.
  • Kromě toho získali důležitá ocenění na mezinárodních festivalech: Cena za nejlepší mezinárodní krátký film udělená festivalem Sundance (2006) nebo třetí cena na Cinefoundation - udělena na festivalu v Cannes (2015).

V ESCAC spolupracujeme s velkými společnostmi a institucemi, které se účastní školení našich studentů. Movistar, Ministerstvo kultury Generalitat de Catalunya, Nadace SGAE, Cinesa, Zeta Cinema, Film Factory, Filmax, Deaplaneta, Mediaset atd.

Mezinárodní kampus: Během těchto 25 let prošlo naším kampusem více než 5 500 studentů 23 různých národností, což přispělo ke kulturnímu a společenskému obohacení.

Naše škola je uznávána CILECT (organizace sdružující nejlepší filmové školy na světě) a my jsme jako jediní ve státě s oficiálním uznáním.

ESCAC školí své studenty na základě průřezových kompetencí, poskytuje znalosti a nástroje pro rozvoj následné profesionální činnosti v jakékoli oblasti tvorby obsahu.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky