Keystone logo
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya Mistr ve fotografické tvorbě a nových audiovizuálních formátech
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

Mistr ve fotografické tvorbě a nových audiovizuálních formátech

Barcelona, Španělsko

9 Months

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 11 800 *

Na kampusu

* 10 800 € (rané kuřátko před 1. květnem)

Úvod

Mistr ve fotografické produkci a vyprávění příběhů vás naučí, abyste se stali autorem odpovědným za tvorbu obrazů a aplikovaného vyprávění ve statické fotografii a v uměleckém směru fotografických produkcí.

Master se jasně zaměřuje na fotografickou tvorbu, střih a produkci a je zpětnou vazbou a doplňuje rozsáhlé předchozí zkušenosti ESCAC ve filmovém sektoru a jako velkou novinku poskytuje hybridizaci fotografických a filmových formátů.

Magistr se skládá z teoreticko-praktických předmětů, workshopů a mistrovských kurzů rozdělených do 3 čtvrtletních modulů v celkové délce 9 měsíců.

S obsahem, který je vyvíjen v každém z modulů, musí být student schopen provádět různé postupy a vypracovat závěrečnou diplomovou práci (TFM) v různých formalizacích.

cíle

Cílem je poskytnout studentovi tvůrčí a koncepční samostatnost se zaměřením na kritický a moderní vzhled, který přesahuje jednotný obraz, aby se dospělo k novým narativním imaginářům, které umožňují profesionální přístup od výroby a šíření jakéhokoli typu fotografického projektu k editaci a zveřejnění fotoknihy. Prostřednictvím nejaktuálnějších nástrojů pro úpravy a stolní publikování a procesů uměleckého výzkumu vytvoří magisterský student svůj vlastní jazyk.

Student bude muset navrhnout, upravit a vytvořit řadu projektů vedených nejlepšími odborníky v oboru, autory národní a mezinárodní prestiže, teoretiky a specialisty na nové pedagogiky obrazu.

metodologie

Aby byl věrný fotochemické tradici ESCAC, bude magisterský student provádět pokročilé laboratorní postupy a bude znát několik fotografických a kinematografických formátů, aby zvládl analogové i digitální výrobní procesy. Znalost a prožívání těchto procesů do hloubky je výzvou k zamyšlení nad stejným fotograficko-kinematografickým médiem a jeho nejnovější historií.

Fotografické formáty: digitální, 35 mm, 120 mm a velký formát.

Filmové formáty: digitální, S8, 16 mm a 35 mm.

Proč se stát součástí ESCAC komunity?

  • 1 Stanete se součástí komunity ESCAC , která vám umožní rozvíjet svůj talent v prostředí, kde jsou podporovány tvůrčí prostory a interakce mezi absolventy různých propagačních akcí. Věděli jste, že Javier Ruiz Caldera pokračuje v natáčení svých filmů s kolegy z ESCAC? Stejně jako Juan Antonio Bayona, Mar Coll, Kike Maíllo, Patricia Font, protože ESCAC nekončí, až dokončíte studium, pokračuje komunita v profesionálním sektoru.
  • 2 Toto je nejlepší okamžik v historii, kdy se můžete věnovat audiovizuálnímu: nikdy nebyla tak široká škála obrazovek ve službách tolika uživatelů. Tyto obrazovky potřebují obsah, aby mohly dodávat produkty globálnímu publiku, a proto velké technologické společnosti investují do audiovizuální tvorby.
  • 3 ESCAC talent . Naše škola vyškolila absolventy s národně i mezinárodně uznávanou kariérou. Filmoví režiséři, producenti, kameramani, střihači, supervizoři VFX. Podívejte se na titulky filmů a seriálů, najdete v nich spoustu talentů ESCAC.
  • 4 Náš pedagogický systém je založen na učení praxí . Chceme, abyste se učili tím, že to uděláte, a budete tak dělat v doprovodu nejlepších profesionálů v oboru.
  • 5 Na ESCAC školíme vypravěče . Naučíme vás vyprávět svůj příběh bez ohledu na specializaci, kterou jste si vybrali.
  • 6 Práce absolventů a školní produkční společnosti (ESCAC Films) byla oceněna více než 500 národními a mezinárodními cenami : Rok co rok jsou naši absolventi mezi nominovanými na ceny Goya a Gaudí, získali 22 Goya Awards a 46 Gaudí Awards ; Kromě toho získali významná ocenění na mezinárodních festivalech: cenu za nejlepší mezinárodní krátký film udělovanou festivalem Sundance (2006) nebo třetí cenu na Cinefoundation - udělenou festivalem v Cannes (2015).
  • 7 Na ESCAC spolupracujeme s velkými společnostmi a institucemi, které se podílejí na školení našich studentů. MOVISTAR, ministerstvo kultury GENERALITAT DE CATALUNYA, NADACE SGAE, CINESA, ZETA CINEMA, FILM FACTORY, FILMAX, DEAPLANETA, MEDIASET, LADY.
  • 8 International Campus : Za těchto více než 25 let prošlo naším areálem více než 5 500 studentů 23 různých národností, což přispělo k obohacení kultury a komunity.
  • 9 Naše škola je uznávána organizací CILECT (organizace, která sdružuje nejlepší filmové školy po celém světě), a my jsme jako jediná ve státě s oficiálním uznáním.
  • 10 ESCAC školí své studenty na základě průřezových kompetencí a poskytuje znalosti a nástroje pro rozvoj následné profesionální činnosti v jakékoli oblasti tvorby obsahu .

Přijímací řízení

O Škole

Otázky