Keystone logo
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya Mistr v režii
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

Mistr v režii

Barcelona, Španělsko

9 Months

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 11 900 *

Na kampusu

* ranní pták - před 1. květnem 2020; 10 800 EUR

Úvod

Master in Cinematographic Direction vám nabízí umělecké a technické znalosti kinematografického směru nezbytné pro jakékoli audiovizuální dílo.

Budete připraveni na úkoly ředitele a ostatních členů řídícího týmu v přípravných, filmových a postprodukčních procesech. Rovněž získáte globální znalosti o úkolech ostatních složek produkčního týmu audiovizuálních děl: kameraman, umělecký režisér, redaktor, zvukový designér atd. Všechny tyto znalosti a dovednosti budou získány prostřednictvím pokračující praxe při realizaci audiovizuálních vyprávěcích cvičení, která bude doplněna mistrovskými kurzy a teoretickými semináři.

Pánské krátké šortky

V závislosti na kvalitě návrhů a předchozím výběru soudem společnost ESCAC Films po magisterském titulu vytvoří dva krátké filmy navržené studenty .

metodologie

Mistr je založen na metodice učení se učení: studenti průběžně provádějí audiovizuální narativní praktiky v průběhu kurzu, prostřednictvím kterého integrují koncepční a technické znalosti.

Audiovizuální narativní praktiky jsou doplněny teoretickými a teoretickými praktickými lekcemi o zbývajících disciplínách, které jsou součástí kurzu.

Na konci Mistra mohou studenti představit individuální nebo skupinové krátké filmové projekty. V závislosti na kvalitě návrhů a předchozím výběru soudem budou dva z nich připraveny společností ESCAC Films v těsném harmonogramu a finančním balíčku

Přijímací řízení

O Škole

Otázky