Keystone logo
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

Úvod

Historie Nadace ESCAC

Vysoká škola kinematografie a audiovize Katalánska byla založena v roce 1993 studiem odborné formace obrazu a zvuku střediska Calassanç.

ESCAC je členem Mezinárodního střediska pro spolupráci v oblasti filmů a filmů (CILECT), organizace, která sdružuje 120 specializovaných školících center v oblasti audiovizuální tvorby a je zakládajícím členem Groupement Européen des Écoles de Cinéma et de Télévisión GEECT) a Federace škol obrazů a zvuku Latinské Ameriky (FEISAL).

V ESCAC vytvoříte svou profesionální rodinu

Věděli jste, že Javier Ruiz Caldera stále natáčí své filmy s dalšími členy ESCAC? Stejně jako Juan Antonio Bayona, Mar Coll, Kike Maíllo, Patricia Font ... Vzhledem k tomu, že ESCAC nekončí po dokončení studií, Společenství pokračuje v profesionálním sektoru.

Od prvních týdnů ve škole si zvyknete pracovat na projektech a vytvářet pracovní týmy, které ve většině případů budou doprovázet během své profesionální kariéry.

Pokud chcete, můžete.

Komunita ESCAC je způsob, jak vytvořit a porozumět filmu

Ve škole podporujeme práci v projektech, v týmu a technickou přísností.

Studenti pracují jako tým s cílem vzájemné spolupráce a přispívají tak k společnému projektu. Rozvíjet schopnost spolupracovat s interdisciplinárními týmy a multikulturními týmy. To vše vám umožní rozvíjet svůj talent v prostředí, ve kterém jsou podporovány tvůrčí prostory a interakce mezi absolventy různých propagačních akcí.

Studentská podpora

Studentská podpůrná služba, zaměřená jak na budoucí studenty, tak na studenty, je tvořena koordinátory studií a má za cíl poradit a vést studenty během tréninku prostřednictvím rozhovorů a individuální pozornosti přizpůsobené okolností, potřeb a vlastností každého studenta.

Ochránce studenta

V případě pochybností, stížností nebo dotazů ohledně akademicko-administrativního fungování centra může student požádat o pohovor se studentským advokátem. Tento údaj v případě, že se nezúčastní nebo nevyřeší záležitost, postoupí věc vedoucímu studií, který má pravomoc ji předložit příslušným orgánům zřízeným vnitřními předpisy střediska.

Ochránce studenta: Juanjo Caballero ext. 108. Umístění: přízemní budova 2

Studenti ESCAC s cílem péče o jejich zájmy a jak je uvedeno ve vnitřních předpisech jsou řádně zastoupeni v těchto čtyřech organizacích:

  • Akademická rada ESCAC
  • Studentské shromáždění
  • Disciplinární komise
  • Komise pro kvalitu

Jejich pravomoci, úkoly a funkce mohou být rovněž konzultovány v rámci nařízení o vnitřním režimu a následných opatřeních Komise pro jakost střediska.

Místa

  • Barcelona

    Plaça de la Farinera, 9, , Barcelona

Otázky