Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Úvod

Díky inovativnímu přístupu k dálkovému studiu na Embry-Riddle Aeronautical University bylo po více než 25 let dostupné kvalitní vzdělání studentům po celém světě. Objevte, jak stupeň Embry-Riddle může obohatit vaši budoucnost ještě dnes!

Usazený online pedagog: US News & World Report zařadil Embry-Riddle Aeronautical University na 2. místo pro své online bakalářské studijní programy. Od založení žebříčku v roce 2013 se Embry-Riddle umístil v Top 5 více než jakákoli jiná univerzita upevňující naše místo jako autorita v online učení.

Flexibilní plánování: Studenti se učí podle vlastního plánu. Online studijní programy obsahují několik počátečních termínů po celý rok, s 12 vysokoškolskými a 10 absolventskými termíny. Relace se pohybují od devíti do 12 týdnů.

Personalizovaný zážitek: Prostřednictvím technologie se studenti Embry-Riddle spojí s globální sítí spolužáků a instruktorů. Poradci poskytují personalizovanou pomoc, která zahrnuje plánování stupňů přizpůsobené individuálním potřebám a okolnostem. Technická podpora je také k dispozici 24/7.

Místa

  • Fairfield

    Fairfield, Spojené státy americké

    Programy

      Otázky