Keystone logo
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Úvod

Vítejte na Erasmus School of Social and Behavioral Sciences (ESSB)

ESSB je domovem rozsáhlé rozmanitosti studijních programů a vědeckých oborů: veřejná správa, pedagogické vědy, psychologie a sociologie. Kromě toho jsou s fakultou spojena Vysoká škola Erasmus, IHS a dva výzkumné ústavy RISBO a DRIFT. Naše vzdělávání je drobné a je založeno na problematickém učení (PBL). Připojení k profesnímu oboru je dalším znakem našich studijních programů.

Děkan

Konečnou odpovědnost za vedení fakulty a vedení Erasmus School of Social and Behavioral Sciences (ESSB) má děkan. Děkana podporují jeho zaměstnanci, kteří se skládají z děkana, studenta, ředitele fakulty, vzdělávání a výzkumu politických poradců a kontrolora podnikání.

Rada fakulty

V případě důležitých fakultních záležitostí konzultujte děkana s fakultní radou. Rada fakulty působí také jako spolurozhodovací orgán na úrovni fakulty. Radu fakulty tvoří 50% studentů a 50% zaměstnanců ESSB. Prof. Victor Bekkers je v současné době děkanem ESSB.

Organizační složky

Fakulta má následující kapacitní skupiny, ve kterých se nachází akademický personál a podpůrný a řídící personál:

 • Katedra veřejné správy a sociologie.
 • Katedra psychologie, pedagogiky a dětských studií.
 • Erasmus University College.

Ředitelé pro vzdělávání a výzkum

Vzdělávání a výzkum v rámci veřejné správy, psychologie, sociologie a pedagogických věd jsou součástí programů. Řízení těchto programů spočívá na ředitelích pro vzdělávání a výzkum.

Fakultní úřad

Všichni pracovníci podpory a řízení, kteří nepracují speciálně pro jednu vědeckou oblast, jsou ubytováni v kanceláři fakulty. Katedra fakulty vede ředitel fakulty: mw.dr. AMPh. de Jong.

Společné rozhodování

Společné rozhodování znamená, že se různé zúčastněné strany mohou účastnit diskusí o důležitých tématech. Na ESSB se studenti, ať už ve skupině nebo jednotlivě, mohou zapojit do diskusí s profesory a zaměstnanci Erasmus School of Social and Behavioral Sciences, aby zastupovali studenty a jejich názor. Studenti jsou aktivní ve společných rozhodovacích procesech na různých úrovních, čímž předávají své nápady a stížnosti.

Tato část webových stránek poskytuje informace o různých možnostech účasti na společném rozhodování v ESSB, o tom, jak je toto uspořádáno a kam jít v případě stížnosti na vzdělávání.

V ESSB existují různé společné rozhodovací orgány a zúčastněné strany:

 • Vzdělávací výbory
 • Rada fakulty
 • Rada univerzity
 • Studentští členové rady rady
 • Studentský člen manažerského týmu

Cedo Nulli

„Cedo Nulli“, což znamená „neustupuji před ničím nebo nikým“, je mottem nejvlivnějšího humanisty své doby: Desiderius Erazmus. Toto heslo je také názvem studentského sdružení sociálních a behaviorálních věd na Erazmově univerzitě v Rotterdamu. Cedo Nulli zastupuje veřejné administrátory, sociology, pedagogy a psychology, kteří nabízejí další aktivity a zařízení, které se liší od sympozií pro různé studijní programy, přednášky, workshopy a studijní cesty.

Místa

 • Rotterdam

  Erasmus University Rotterdam Institute For Housing and Urban Development Studies P.O. Box 1935,

  • Rotterdam

   Erasmus Universiteit Rotterdam Faculteit der Sociale Wetenschappen Mandeville Building, T15-19 Postbus 1738 3000 DR Rotterdam, , Rotterdam

  Otázky