Keystone logo
© Kees Stuip
Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Úvod

Všichni členové fakulty se podílejí jak na výzkumu, tak na výuce. To umožňuje, aby škola prospívala. S pěti vysokoškolskými vzdělávacími programy a 18 postgraduálními programy nabízí Erasmus School of Economics snahu stát se nejlepší ve svých oborech (ekonomie, ekonomika podnikání a ekonometrie) a usiluje o dosažení dokonalosti jak ve svém výzkumu, tak ve výuce. To může být měřeno jeho výkonem v žebříčku.

Erasmus School of Economics má strategicky jasné zaměření na ekonomiku. Stejně jako před 100 lety, když byla škola založena v roce 1913, jsou ekonomové poutavé srdce Erasmus University Rotterdam. Nejlepší absolventi programu Erasmus se významně podíleli na vědě, vládě a podnikání.

Erasmus School of Economics je mezinárodně uznávaný institut, který přispívá vědeckým poznatkům k budoucím ekonomickým otázkám a má za cíl odpovědět na aktuální otázky, které se týkají vlády a firem. Zaměření školy je zaměřeno na tvorbu, šíření a aplikaci vědeckých poznatků, a to vše z ekonomického hlediska. Erasmus School of Economics se opírá o nejnovější poznatky v oboru. Spolupracuje s mezinárodními vědeckými partnery a má místní záležitosti v obchodních otázkách, které se týkají jedinečné pozice, kterou má město Rotterdam jako dopravní a průmyslové centrum.

Vlastnosti kampusu

Centrem Erasmovy univerzity v Rotterdamu je náš kampus Woudestein, pohodlný 15 minut jízdy na kole z centra Rotterdamu, včetně elegantního nového vlakového nádraží Rotterdam Centraal (kde se také můžete dostat tramvají nebo metrem na EUR.) Mimo vyučování, studenti studují v prosvětlené nové budově Polak nebo v naší moderní univerzitní knihovně, dají si kávu v Erasmus Food Plaza nebo navštěvují akci v divadle nebo kavárně v de Smitse. Sportovní centrum v areálu nabízí mimo jiné fitness, tanec, spinning, squash a tenis.

  Statistiky absolventů

  Žebříčky

  Erasmus School of Economics se snaží stát se nejlepšími ve svých oborech (ekonomie, ekonometrie) a usiluje o dosažení dokonalosti ve svém výzkumu i výuce. To může být měřeno jeho výkonem v žebříčku.

  Existuje několik mezinárodních žebříčků univerzit, kterých se Erasmus School of Economics účastní a které jsou považovány za ty nejvlivnější. QS World University Ranking, Times Higher Education Ranking a Academic Ranking of World Universities. Většina žebříčků je zaměřena na výzkum, ale některé z nich se v posledních letech staly vícerozměrnými.

  Výše uvedené vlivné žebříčky určily, že existuje poptávka po vyváženějším systému hodnocení, který je založen na více ukazatelích než na výzkumu. Upravili tedy svou metodiku začleněním více indikátorů, které rozhodně poskytují vyváženější a přesnější pohled na univerzitu.

  Hodnocení světové univerzity QS

  • 2. v Nizozemsku
  • 14. v Evropě
  • 44. na světě

  Hodnocení QS

  QS World University Rankings je jedním z takových mnohostranných žebříčků, kde Erasmus School of Economics boduje obzvláště dobře, pokud jde o ekonomii/ekonometrii.

  Výzkum v současné době zohledňuje více než 2 000 univerzit a řadí se k více než 700.

  Požadavky na přijetí do programu

  Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

  Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

  Místa

  • Rotterdam

   Erasmus School of Economics P.O. Box 1738, 3062PA, Rotterdam

  Chat with students

  Otázky