Keystone logo
National School Of Computer Science For Industry And Business - ENSIIE

National School Of Computer Science For Industry And Business - ENSIIE

National School Of Computer Science For Industry And Business - ENSIIE

Úvod

National School of Computer Science for Industry and Enterprise ( ENSIIE ) je jednou z nejstarších škol, která udělila diplom z počítačového inženýrství.

ENSIIE se nadále vyvíjí a nabízí studentům mnoho kurzů, magisterských programů v duálních kurzech, studijních pobytů v zahraničí nebo ne v mnoha zemích se silným vědomím inovací a podnikání.

Výcvik organizovaný kolem triptychu IT - Matematika - Obchodní vědy si zachovává veškerou svoji originalitu a reaguje na vysoce různorodá pracovní místa ve všech obchodních a průmyslových odvětvích.

S IMT integruje ENSIIE největší skupinu strojírenských škol s národním a mezinárodním vlivem, aby zvýšila svůj potenciál a atraktivitu. S Paris-Saclay mohou studenti těžit například z magisterských ENSIIE které ENSIIE spolupracuje s univerzitami v Paříži XI, Versailles St-Quentin a Evry, a z grandes écoles Polytechnique, ENSTA, Télécom Paristech, ENS Paris Saclay nebo CentraleSupelec.

ENSIIE nabízí špičkové a rozmanité kurzy, jako jsou obchodní inteligence, softwarové inženýrství a zabezpečení, virtuální a rozšířená realita, videohry, aplikovaná matematika, finance, vysoce výkonné výpočty, velká data, aniž by se zapomínalo na umělou inteligenci.

ENSIIE také nabízí kurz „inovace a zakládání podniků“ společný pro TSP a IMT-BS, který vám ve 3. ročníku umožní plně se věnovat rozvoji vašeho projektu.

Místa

  • Courcouronnes

    Rue de la Résistance,1, 91000, Courcouronnes

    Otázky