Keystone logo
© Carrianna Field
ENEB

ENEB

ENEB

Úvod

ENEB je 100% online výuka obchodní školy specializující se na vysoce výkonné magisterské a postgraduální školení založené na metodologiích distančního vzdělávání. ENEB provozuje několik mezinárodních referenčních programů ve Španělsku a Latinské Americe a školí vrcholové manažery v celé španělsky mluvící komunitě.

Proč ENEB ?

Akademická dokonalost

ENEB je obchodní škola specializovaná na vysoce výkonné magisterské a postgraduální vzdělávání založené na metodologiích distančního vzdělávání. ENEB provozuje několik mezinárodních referenčních programů ve Španělsku a Latinské Americe a školí vrcholové manažery v celé španělsky mluvící komunitě.

ENEB se sídlem v Barceloně, třetím nejlepším obchodním městě v Evropě, po Londýně a Paříži, a druhým nejlépe propagovaným evropským městem jako obchodní centrum podle zprávy EUROPEAN CITIES MONITOR vypracované poradenskou společností Cushman and Wakefield.

Prostřednictvím virtuálního kampusu a naší metody 7/24 vás bude neustále doprovázet a radit vám tým lektorů, aby bylo vaše učení kompletní a byli tak schopni vyřešit všechny pochybnosti nebo otázky, které se během studia mohou objevit. Poskytujeme vám flexibilní rozvrhy, abyste mohli skloubit studium s osobní a profesní činností, systém studia zcela přizpůsobený vašim potřebám. Metodiku studia můžete konzultovat zde.

Všechny magisterské, postgraduální a vysokoškolské kurzy vyučované ENEB jsou akreditovány Univerzitou Isabel I, která byla navržena v rámci Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání a uděluje kredity ECTS (Evropský systém přenosu kreditů) ve všech školicích programech školy zaručujících homogenita a kvalita studií.

Barcelona European Business School, oddaná kvalitě a dokonalosti, získala spolu s EAE a IMF Business School pečeť kvality Cum Laude 2018 jako nejlepší obchodní škola, kterou si její studenti cení. Kromě toho získala certifikát excelence EFQM s nejvyšším skóre a je centrem přidruženým k Univerzitě Isabel I. ENEB je registrováno ministerstvem průmyslu a spolupracuje s Barcelona Centre Universitari.

Noviny El País nedávno zveřejnily seznam nejlepších obchodních škol ve Španělsku, které hodnotí jejich kvalitu. ENEB zaujímá první pozici a dává jí hodnocení 4,7 z 5, čímž potvrzuje její prestiž a kvalitu jako přední obchodní škola v tomto odvětví. Kromě toho je také hodnocena ve finančních novinách Financial Magazine jako druhá nejlepší dálková Business School ve Španělsku, stejně jako v žebříčku nejlepších International Business Schools v Club MBA a třetí nejlepší online MBA ve Španělsku podle Portal MBA.

Mezinárodní charakter

ENEB je globální a mezinárodní obchodní škola, zaměřená na školení firemních manažerů a odborníků v obchodní oblasti, nabízející možnost studia ve španělštině a portugalštině. Se širokou škálou magisterských a postgraduálních programů poskytuje Barcelona European Business School manažerské nástroje a dovednosti potřebné k úspěšnému vedení jakéhokoli manažerského oddělení ve společnostech. Podle Financial Times „vlastnictví EMBA nebo MBA má přímý vliv na kariérní postup a plat“. Pro usnadnění postupů mohou všichni studenti ze zemí mimo EU požádat o apostilování všech administrativních dokumentů vydaných školou.

Trojitý stupeň

Ve společnosti ENEB se nezabýváme pouze teoretickým školením v oblasti obchodních znalostí, ale do všech našich magisterských programů zahrnujeme také specializační kurz koučování a NLP (Neuro-lingvistické programování), abyste mohli a byli schopni tyto znalosti aplikovat ve směru a řízení týmů za účelem dosažení profesionálního úspěchu v jakékoli společnosti.

Všechny naše vzdělávací programy doprovází program obchodní angličtiny, volitelný a bezplatný kurz angličtiny na úrovni vyjednávání, který vám umožní fungovat v mezinárodním pracovním prostředí. Díky dohodě mezi ENEB a Trinity College London budou všichni studenti, kteří úspěšně dokončili program obchodní angličtiny, moci pokračovat ve školení ve škole a rozhodnout se pro oficiální certifikaci ISE II.

Na konci našeho magisterského studia získáte trojitý diplom vydaný ENEB potvrzený a certifikovaný Univerzitou Isabel I:

  • Titul mistra dokončen
  • Specializace Diplom v koučování a NLP
  • Certifikát programu obchodní angličtiny

Pro usnadnění administrativních postupů mohou všichni studenti ze zemí mimo EU požádat o apostilovanou službu na všech administrativních dokumentech vydaných školou, jakmile dokončí své vzdělávací programy zaplacením příslušných poplatků.

Jednotná legalizační procedura – tzv. apostila – spočívá v umístění apostily nebo anotace na samotný administrativní dokument, která potvrdí pravost dokumentů vydaných v jiné zemi Barcelonskou European Business School. Signatářské země XII. úmluvy Haagské konference o mezinárodním právu soukromém z 5. října 1961 proto uznávají pravost dokumentů, které byly vydány v jiných zemích, a nesou apostilu. Proces apostily můžete zkontrolovat zde.

Dárkový tablet

V ENEB mají všichni naši studenti ty nejpokročilejší technologické prostředky, aby mohli svá studia provádět co nejefektivněji. Proto při zápisu do některého z našich magisterských programů získáte zdarma tablet, abyste mohli studovat neomezeně a zcela svobodně.

S ohledem na životní prostředí jsou všechna naše studia vyučována 100% v digitální podobě. Náš studijní model vám umožní plně si stáhnout veškerý obsah našich tréninkových programů a prohlížet si je na tabletu nebo jakémkoli jiném zařízení a přitom pohodlně studovat odkudkoli na světě.

Burza zaměstnání

ENEB Je uznávána nejprestižnějšími společnostmi v různých odvětvích. Jejich školení přizpůsobené současné realitě světa práce umožňuje studentovi perfektně fungovat v jakékoli společnosti a rozvíjet slibnou profesní kariéru. Aby to bylo možné, má škola dohody s významnými obchodními firmami a pracovní bankou, kde můžete každý týden dostávat pracovní nabídky.

Místa

  • Barcelona

    C/ Llull 321-329, 08019, Barcelona

Programy

    Otázky