Keystone logo
ENAE Business School Executive Master v mezinárodním MBA
ENAE Business School

Executive Master v mezinárodním MBA

Murcia, Španělsko

10 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 11 900 / per year

Smíšené, Dálkové studium

Úvod

Cílem magisterského programu řízení udržitelného podnikání (International MBA) je ponořit studenty na cestu zážitkového učení. Tato cesta je vybaví čelit novým výzvám v globalizovaném světě se silným důrazem na vytváření ekonomické prosperity pro podniky.

Kromě toho podporuje inkluzivní rozvoj, který podporuje sociální pokrok a je v souladu s jejich profesionálním závazkem a mandátem.

  • Inovativní a praktický výcvik
  • Získání perspektivy globálního trhu Networkingové akce
  • Prostředí pro spolupráci
  • Síťové události

Naše vize

Mezinárodní MBA ENAE Business School je řešení, na které se vedoucí pracovníci a podnikatelé obracejí, když se vydávají na cestu k obchodní dokonalosti prostřednictvím vzdělávání.

Výzvy a požadavky, kterým čelí obchodní lídři, vyžadují strategickou vizi, multidisciplinární znalosti, schopnost předvídat změny a schopnost přidávat svým společnostem jedinečnou hodnotu.

Toho je dosaženo integrací průřezových prvků, jako je udržitelnost, inovace a firemní kultura, která staví lidi do popředí.

Cesta k úspěchu je vždy ve výstavbě. Program Executive MBA je nejuznávanějším vzdělávacím programem pro dosažení úspěchu ve vrcholovém managementu s více než 28 vydáními, které dokládají jeho efektivitu a kvalitu výuky. Neustálé zlepšování je jednou ze základních hodnot lídrů. To je důvod, proč je tento program určen pro aktivní podnikatele a vedoucí pracovníky, kteří touží dosáhnout excelence ve vedení, stejně jako profesionály ze všech oborů, kteří se chtějí vyvíjet a dále se vzdělávat v oblasti podnikového managementu.

Tento magisterský program nabízí jedinečnou příležitost pro profesionální růst, aktualizaci znalostí, objevování nových metod řízení a uspokojování poptávky po lídrech, kteří vedou společnosti do budoucnosti. Vzdělávání MBA musí poučit a vštípit důležitost analýzy a vývoje technik, které byly úspěšně testovány v řízení podniku.

Akreditace

Akreditace Magisterské programy ve Spojených státech jsou udělovány vzdělávacími institucemi s licencí k provozování univerzit. V případě Panamerican University tuto licenci uděluje a reguluje Florida Commission for Independent Education (FCIE), součást floridského ministerstva školství. Akademické tituly ze Spojených států jsou uznávány členskými zeměmi Commonwealthu a jsou přenosné ve většině zemí světa.

360 Učení

Prostřednictvím našeho nového školícího modelu si studenti mohou vybrat způsob školení, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám: buď 100% online, nebo kombinaci osobních a online kurzů, aniž by ztratili příležitost komunikovat se svými učiteli a spolužáky v reálném čase.

Podstata osobního školení je udržována prostřednictvím živé platformy, která usnadňuje online kurzy. Tento nový model školení je doplněn o virtuální kampus, ve kterém má student přístup ke všem výukovým zdrojům, nahrávkám z hodin a také k dalšímu obsahu, jako jsou webináře a online zdroje.

Spojením toho nejlepšího z obou světů, které zahrnují osobní školení a online školení, tento model poskytuje studentům větší flexibilitu, vlastní školení a rozvoj digitálních dovedností.

Vyberte si modalitu:

  • Online učení
  • Kombinované učení s pobytem
  • Na kampusu

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky