Keystone logo
© Carrianna Field
ENAE Business School

ENAE Business School

ENAE Business School

Úvod

Přední obchodní škola

V ENAE Business School věříme v sílu vzdělání proměnit životy a řídit pokrok. Naše instituce se sídlem v Murcii ve Španělsku má bohatou historii poskytování vysoce kvalitního obchodního vzdělání studentům ze všech oblastí života.

Náš přístup k obchodnímu vzdělávání je inovativní a perspektivní. Snažíme se zůstat na špici oboru tím, že do našich osnov začleňujeme nejnovější výzkum a techniky. Naši oddaní členové fakulty jsou odborníky ve svých oborech a jsou odhodláni poskytovat bezkonkurenční vzdělávací zkušenost.

Jsme hrdí na různorodou a živou komunitu v ENAE. Naši studenti pocházejí z celého světa a přinášejí s sebou množství různých pohledů a zkušeností. Tato rozmanitost obohacuje vzdělávací zkušenost a pomáhá našim studentům rozvíjet globální myšlení.

121733_camera-coffee-composition-1509428.jpg

Mise

Posláním ENAE Business School je poskytovat vysoce kvalitní obchodní vzdělání, které našim studentům umožní uspět na dnešním konkurenčním globálním trhu. Zavázali jsme se pomáhat našim studentům dosáhnout jejich plného potenciálu a snažíme se podporovat dynamické vzdělávací prostředí, které podporuje inovace, kreativitu a kritické myšlení.

Naše programy jsou navrženy tak, aby studentům poskytly dovednosti a znalosti, které potřebují k tomu, aby vynikli ve zvolených oborech, zatímco naše různorodá a inkluzivní komunita podporuje globální občanství a kulturní porozumění. Prostřednictvím našich špičkových programů a specializované fakulty se snažíme pomoci našim studentům dosáhnout jejich plného potenciálu a stát se lídry ve svých oborech.

V ENAE nabízíme širokou škálu studijních programů, od postgraduálních až po výkonné programy, stejně jako řadu příležitostí k profesnímu rozvoji. Naše programy jsou navrženy tak, aby pomohly studentům rozvíjet dovednosti a znalosti, které potřebují k úspěchu v dnešním konkurenčním podnikatelském prostředí.

Přímá komunikace mezi účastníky podnikání, studenty a profesory usnadňuje rozvoj znalostí zaměřených na podnikání a obchodní plánování v souladu s ekonomickým, kulturním a sociálním kontextem, ve kterém naše organizace působí.

Hodnoty

Ve všem, co děláme, se řídíme naším závazkem k dokonalosti a našimi základními hodnotami odpovědnosti, podnikatelského myšlení a inkluzivity. Jsme hrdí na to, že jsme přední institucí v oblasti obchodního vzdělávání, a těšíme se, že budeme i nadále poskytovat našim studentům znalosti a dovednosti, které potřebují k úspěchu ve své kariéře.

Odpovědnost

ENAE věří v to, že je důležité správně plnit své povinnosti a také dělat právo v souladu s naší sociální a tržní odpovědností. ENAE považuje odpovědnost za ctnost, kterou je třeba vštípit vedoucím pracovníkům a profesionálům za účelem dosažení osobního a společensky udržitelného rozvoje. Společenská a individuální odpovědnost vede k osobní integritě těch, kteří svědomitě plní své povinnosti. ENAE věří v soudržnost a neučíme to, co nefunguje, na tom, v co nevěříme.

Podnikatelské myšlení
ENAE silně podporuje a prosazuje podnikatelského ducha. Tento duch je jádrem inovací, alternativního myšlení a rozhodování, které hledá vytváření hodnot. Toto hledání vytváření hodnot a přijímání rizik je součástí naší obchodní školy.


Excelence
Požadavky a přísnost v našem vzdělávání nejsou proti otevřenosti a flexibilitě vůči novým metodickým přístupům. Ti, kdo komunikují na ENAE Business School také spojují dokonalost v poskytování vzdělání s respektem k duševnímu vlastnictví a odpovědným využíváním informací.

Inkluzivita

Přijetí a pochopení kulturní a osobní rozmanitosti je velmi pozitivní rys a síla, navíc v tomto rostoucím integrovaném světě s jeho rostoucí propojeností mezi lidmi, zeměmi a kulturami.

121734_adult-beautiful-beauty-826349.jpg

Náš kampus

ENAE Business School se nachází ve španělské Murcii, v srdci pobřeží Středozemního moře. Náš kampus se nachází v pulzujícím a dynamickém městě a nabízí našim studentům bohaté kulturní a společenské zážitky.

Náš kampus je moderní a dobře vybavený, učební prostor o rozloze 2 200 metrů čtverečních poskytuje studentům vše, co potřebují k úspěchu ve studiu. Našich 10 učeben a naše 3 pracovny jsou prostorné a pohodlné a disponujeme širokou škálou nejmodernějších zařízení, včetně počítačové učebny s 31 pokročilými počítačovými pracovními stanicemi, knihovny a dokumentační místnosti.

Kromě skvělého zázemí je náš areál také obklopen krásným přírodním prostředím. Murcia je známá svým mírným podnebím a úžasnou krajinou a náš kampus je jen kousek od Středozemního moře a nedalekých hor. Naši studenti tak mají spoustu příležitostí užít si nádhernou přírodu a poznat krásy regionu.

Celkově je náš kampus skvělým místem pro studium a život, poskytuje našim studentům vše, co potřebují, aby uspěli ve studiu a užili si všestrannou univerzitní zkušenost.

121735_businessmen-businesspeople-businesswomen-1249158.jpg

Proč ENAE?

Posílení postavení nové generace obchodních lídrů

ENAE Business School je přední vzdělávací soukromá instituce, která podporuje rozvoj podnikání na mezinárodní úrovni.

Prostřednictvím případových studií a našeho inovativního podnikového simulátoru, který podporuje týmovou práci a seznamuje účastníky s výzvami, kterým budou v podnikání čelit, garantujeme našim studentům kvalitní, dynamické a inovativní postgraduální vzdělávání.

Talentovaní členové fakulty

Na ENAE Business School jsme hrdí na našich více než 250 oddaných a talentovaných členů fakulty, kteří tvoří náš učitelský tým. Naši profesoři jsou odborníci ve svých oborech a jsou odhodláni poskytovat našim studentům bezkonkurenční vzdělávací zkušenost.

Naši profesoři pocházejí ze široké škály akademických a profesních prostředí a přinášejí s sebou bohaté znalosti a zkušenosti z různých kulturních a obchodních prostředí. Tato rozmanitost mezi naší fakultou pomáhá poskytnout našim studentům skutečně globální pohled na obchodní vzdělávání.

Budování možností profesního rozvoje


Na ENAE Business School jsme hrdí na naše silné spojení s obchodním světem. Více než 350 přidružených společností a 500 firemních náborových pracovníků se na nás spoléhá, že jejich zaměstnancům poskytneme vysoce kvalitní obchodní vzdělání.

Kromě toho úzce spolupracujeme s více než 300 společnostmi a dalšími relevantními institucemi. Tato spolupráce nám pomáhá rozvíjet inovativní a progresivní přístup k obchodnímu vzdělávání.

Nabízíme také řadu podpůrných služeb, které našim studentům pomohou uspět. Naše kancelář pro rozvoj kariéry poskytuje poradenství a podporu, která našim studentům pomáhá najít stáže a pracovní zkušenosti, a máme vysokou míru zaměstnanosti, 98 % našich studentů najde práci do 12 měsíců od ukončení studia.

Mezinárodní přítomnost

Na ENAE Business School jsme hrdí na naši silnou mezinárodní přítomnost a různorodou komunitu studentů a učitelů, kterou nám pomohla vybudovat. Naše instituce se nachází ve španělské Murcii, ale naše působnost sahá daleko za hranice našeho kampusu, zejména USA, Evropy a Latinské Ameriky.

Naše mezinárodní přítomnost se odráží v rozmanitosti našeho studentského sboru. Máme studenty z celého světa a přinášíme s sebou množství různých pohledů a zkušeností. Tato rozmanitost obohacuje vzdělávací zkušenost a pomáhá našim studentům rozvíjet globální myšlení.

Kromě našeho různorodého studentského sboru jsme také navázali partnerství a spolupráci s institucemi a organizacemi z celého světa. Tato partnerství poskytují našim studentům přístup k široké škále možností studia v zahraničí a mezinárodních stáží, pomáhají jim získat cenné zkušenosti a rozšířit jejich profesní sítě.

ENAE Business School je skvělou volbou pro každého, kdo hledá obchodní vzdělání. Poskytujeme dynamické a náročné vzdělávací prostředí, které pomáhá našim studentům rozvíjet dovednosti a znalosti, které potřebují k úspěchu na dnešním konkurenčním globálním trhu.

Vlastnosti kampusu

Náš kampus se nachází v pulzujícím a dynamickém městě a nabízí našim studentům bohaté kulturní a společenské zážitky.

Náš kampus je moderní a dobře vybavený, učební prostor o rozloze 2 200 metrů čtverečních poskytuje studentům vše, co potřebují k úspěchu ve studiu. Našich 10 učeben a naše 3 pracovny jsou prostorné a pohodlné a disponujeme širokou škálou nejmodernějších zařízení, včetně počítačové učebny s 31 pokročilými počítačovými pracovními stanicemi, knihovny a dokumentační místnosti.

Kromě skvělého zázemí je náš areál také obklopen krásným přírodním prostředím. Murcia je známá svým mírným podnebím a úžasnou krajinou a náš kampus je jen kousek od Středozemního moře a nedalekých hor. Naši studenti tak mají spoustu příležitostí užít si nádhernou přírodu a poznat krásy regionu.

Celkově je náš kampus skvělým místem pro studium a život, poskytuje našim studentům vše, co potřebují, aby uspěli ve studiu a užili si všestrannou univerzitní zkušenost.

  Přijímací řízení

  Náš přijímací proces je bez stresu. Navíc nemusíte nic platit, dokud vás po osobním pohovoru nepřijmou.

  Jakmile zaplatíte školné ve výši 500 eur, zašleme vám vízové dokumenty do 7 dnů. Navíc obdržíte odkaz a kód pro bezplatnou vízovou konzultaci s našimi vízovými poradci.

  Vezměte prosím na vědomí, že jsme jmenovali agenty a zástupce v mnoha zemích po celém světě. Poraďte se se svým studentským poradcem.

  Žebříčky

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Murcia

   Edificio Enae Nº 13. Campus Universitario de Espinardo, Murcia, Spain, 30100, Murcia

   Otázky