Keystone logo
ENAC

ENAC

ENAC

Úvod

Ecole Nationale de l'Aviation Civile, ENAC

ENAC byl založen v roce 1949 v Paříži-Orly a v roce 1968 se přestěhoval do Toulouse.

Dne 1. ledna 2011 se sloučila se SEFA (Service d'Exploitation de la Formation Aéronautique) . «Ecole Nationale de l'Aviation Civile» ( ENAC ) je jedinečným příkladem: je jedinou univerzitou zaměřenou na letectví ve Francii a v Evropě nabízí široký a kompletní panel letecky zaměřených školicích programů a aktivit, které slouží leteckému světu, zejména sektoru letecké dopravy.


ENAC" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/23/23042_rsz_1448443453392-da-enac-sim_pilotage-04-2533.jpg" alt="enac" />
Univerzitu ENAC tvoří:

  • 2000 studentů ve 25 různých vzdělávacích kurzech: inženýr, magistr, Ph.D., pilot letecké dopravy, dispečer letového provozu atd.,
  • 7 500 stážistů každý rok ve 400 programech dalšího vzdělávání nebo pokročilých školicích kurzech,
  • 10 výzkumných laboratoří,
  • Mezinárodní aktivity: ENAC každoročně vítá stovky zahraničních studentů a stážistů z 5 kontinentů,
  • Vzdělávací tým má výjimečné množství odborných dovedností a know-how,
  • Výcvikový materiál na vysoké úrovni spojený s jeho multidisciplinární činností: simulátory ATC, letecké simulátory, 130 letadel, laboratoře pro elektroniku, telekomunikace, GNSS, UAV, zpracování dat, aerodynamiku, jazyky atd.

Prostřednictvím všech těchto aktivit se univerzita ENAC zavázala plnit požadavky leteckého oboru, do kterého jsou zapojeni jak soukromí, tak veřejní aktéři, ať už ve Francii nebo v zahraničí.

Za více než 60 let, s 20 000 absolventy, ENAC získal uznání, ve Francii i v zahraničí, všech partnerů, kteří patří do širokého spektra jeho aktivit.

Dnes, díky uznávaným dovednostem svých učitelů, hledačů, studentů, praktikantů a všech svých zaměstnanců, se univerzita ENAC snaží posílit svůj vliv po celém světě a vždy se angažuje ve své oblasti excelence: letectví.

Místa

  • Toulouse

    Ecole Nationale de l’Aviation Civile Campus Toulouse: 7 avenue Edouard-Belin BP 54005 - , 31055 , Toulouse

Otázky