Keystone logo
© rawpixel.com
emTunis Business School

emTunis Business School

emTunis Business School

Úvod

emTunis Business School je první africká manažerská škola věnovaná školení výkonných pracovníků. se nachází v Tunisu, hlavním městě TUNISKA, nabízíme manažery, programy s velmi vysokou přidanou hodnotou, které jim umožňují překonat jejich potenciál a pomáhat podnikům orientovat se v bezprecedentních výzvách a navazovat nové cesty.

K dosažení těchto cílů nabízíme několik tréninkových metod: online, na místě s řadou výcvikových táborů, kombinací dvou,... budete mít systematicky rozvrh s přihlédnutím k pracovní zátěži, kterou ve vaší společnosti máte.

Tunisko je Afričan, Středomoří, a arabská země. Za hodinu od Evropy a s historií etnického míchání více než 3000 let je Tunisko bezpochyby nejlepším místem na světě pro výuku rozmanitosti, začlenění a tolerance. emTunis Business Schoolje jediná obchodní škola na světě, která poskytuje své výkonné programy ve třech jazycích: Angličtina, francouzština, a arabština.

Pokud jste stejně jako my přesvědčeni o potenciálu příležitostí a synergií, které mohou existovat mezi Afrikou, Evropou a Středním východem, pak je EmTunis vaším nejlepším partnerem, který vás vybaví a posílí vaše schopnosti, aby tyto příležitosti lépe využil.

Místa

 • Tunis

  Building Sarra, Boulevard Principal, Les Berges du Lac I, 1053, Tunis

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky